מתכננים מסיבה או אירוע על החוף ולא יודעים מאיפה להתחיל? מבינים אתכם. ארגון מסיבה כרוך בלא מעט לוגיסטיקה, הכנות וצורך להצמד לתקציב שהוגדר מראש לאירוע. אחת המשימות החשובות ביותר היא מציאת לוקיישן מושלם למסיבה! לצורך כך קיימות חברות המתמחות בהקמת אוהלים בים, כולל הקמת קנטה בים. תוך דקות תקבלו מתחם מרהיב לאירוע שלכם, ואף תוכלו לפנות את הזמן לניהול האירוע עצמו. צריך משהו בחיים חוץ משקיעה יפה עם שמים אדומים? שביעות רצון מובטחת!ארמונות בחול

ישוב:  > אזור: כל הארץ

מתחמי זולה מפנקים למסיבות ואירועים . אירועים ביערות ובטבע בתקופת החורף.

(5)

וילת אירוח


 

מסיבת אוהלים בחוף - רעיון סוף

מסיבות חוף הפכו לא זה מכבר לאחד הטרנדים הפופולריים ביותר בתחום האירועים וההפקות. בין אם מדובר על חתונת חוף או קנטה בים לאירוע חברה או מסיבת חברים - הים התיכון מוסיף אווירה קסומה ומיוחדת לכל חגיגה. במסגרת אירועים כאלו, נהוג להקים אוהלים בים, אשר הופכים את חוף הים לתפאורה מושלמת לכל אירוע. מחפשים אוהלים בים להשכרה? בדיוק לשם כך קיימות חברות השכרת אוהלים בים.

 

למה להקים אוהלים בים?

חופי ישראל ידועים ביופיים אך גם בשמש הקופחת מעליהם. כאשר מקיימים אירוע או מסיבה על חוף הים בשעות היום, חשוב לאפשר למוזמנים לתפוס מחסה בצל ולהתרענן לפי הצורך.

קנטה בים כוללת פתרונות הצללה שימנעו מהמוזמנים שלכם להיצלות בשמש היוקדת ויחסכו מהם התייבשות או מכת חום מיותרת. בסופו של עניין, ההצללה שהשכרת אוהל בחוף תספק לכם ולאורחים שלכם, יכולה לעשות את ההבדל בין אירוע שמסתיים מהר לאירוע מוצלח שנמשך ונמשך.

גם כשמדובר באירועים המתקיימים בשעות הפחות חמות, להקמת אוהל על החוף יש יתרונות מאחר והוא מספק לכם ולאורחים שלכם הגנה מפני רוחות והחול שהן מעיפות איתן.


קנטה בים

 

הקמת קנטה בים - מה כל כך מסובך?

הקמת קנטה בים היא פתרון כיפי במיוחד לציון אירוע מיוחד. אולם לא אחת מתברר ש"הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות" ובין הרעיון לביצוע קיים פער עצום. הקמת אוהלים בחוף הים באופן עצמאי הינה מורכבת לוגיסטית ולו משום שהיא אינה מסתכמת רק בהקמת האוהל עצמו. חשוב לדאוג גם לפתרונות הושבה, תאורה, הגברה ושתייה. היכרות מקדימה עם חוף הים גם תורמת להצלחת האירוע.

כל האילוצים הללו מובילים לא אחת לכך שהחלום על מסיבת חוף או אירוע על חוף הים, אינו מתממש כמתוכנן ואף מתבטל לטובת בילוי נדוש יותר. כמובן, אין באמת צורך לוותר על אירוע אוהלים בים, אם דואגים להיעזר בחברת הפקה המתמחה בהקמת אוהלים בחוף, ותדאג עבורכם לכל הפרטים כדי שהאירוע שלכם על חוף הים, יהיה לא פחות מאשר מושלם.

 

מה מקבלים מחברה שמשכירה אוהלים בים?

במסגרת השכרת אוהלים בחוף או קנטה בים ניתן לשכור ציוד משלים:

  • אמצעי חימום / מיזוג
  • מערכת קירור לאחסון מזון ושתייה
  • פלטות חימום
  • ועוד

 

כאשר שוכרים אוהל על החוף כל הציוד המוזמן כבר מגיע עם האוהל ששכרתם ומורכב בידי צוות ההקמה, כך שלכם יש אפשרות להתרכז בשאר ההיבטים של האירוע.

 

להשקיע עד הסוף עם אוהל על החוף

כאמור, אם החלטתם שאתם באמת מעוניינים להשקיע באירוע ייחודי על חוף הים, שכולל אוהלים בחוף - אין הצדקה לנסות ולהתמודד עם הקמת האוהלים בכוחות עצמכם. לשם כך בדיוק קיימות חברות המתמחות בהפקת אירועים על חוף הים וחברות להשכרת אוהלים בחוף, שיספקו לכם חוויה קסומה, בתקציב שפוי וללא צורך בכל הדאגות הכרוכות בהרכבת האוהלים באופן עצמאי. זולה בים ברמה הכי גבוהה שיש.


אוהלים בים להשכרה

 

אז איך בכל זאת ניתן להקים אוהל בחוף?

קיום של אירועים על חוף הים הוא לעולם לא משימה פשוטה משום שלאירוע מוצלח דרוש ציוד שאינו זמין או נגיש באזור החוף - כמו מים מתוקים וחשמל. לכן הקמת אוהלים בחוף מצריכה ממארגני האירוע התמודדות גם עם הלוגיסטיקה של הובלת ציוד נלווה לחוף הים כגון גנרטור, תאורה, צידניות ובקבוקים - מה שלא אחת, מצריך גם הגעה בכלי רכב מיוחדים שיכולים לנסוע על חולות.

מסיבות אלו, הפתרון הטוב ביותר הוא השכרת אוהלים בחוף מחברה שתחום התמחותה הוא אוהלים לאירועים בטבע, ומספקת אוהלים בגדלים משתנים ולצרכים מגוונים, למשל: אוהל לחתונת חוף, אוהלים למסיבות רווקים בחוף, אוהל על החוף למסיבת רווקות, אוהל ליום הולדת על החוף, אוהל לאירוע חברה על החוף, ועוד.

 

בשורה התחתונה - זולה בים

גני אירועים ואולמות אירועים לא תמיד מתאימים לאופי המיוחד של האירוע שאנשים רוצים לקיים. אם גם אתם מעוניינים לערוך אירוע מיוחד ושונה, כדוגמת אירוע על חוף הים, זה הזמן לפנות לחברת הפקה שמשכירה מגוון סוגים של אוהלים לחוף, ולהפוך את האירוע שלכם למושלם. זולה בים יכולה להפוך בקלות ללוקיישן רומנטי ומיוחד.