וילות נופש

תודו באמת, מה לא הייתם עושים בשביל לנשום קצת אויר נקי ולראות ירוק בעיניים במקום דפים, מסך ומקלדת רוב שעות היום?

אם אתם מרגישים שמלים אלה נכתבו עליכם, ואתם כבר מחפשים בגוגל את הביטוי "צימר" או "מתחם צימרים" בשבילכם ובשביל חברים בעיניים בורקות, זאת ההזדמנות להפריך איזה מיתוס או שניים לגביהם, ולספר לכם על וילות נופש. ולא, אנחנו לא מדברים רק על וילות למשפחות, אלא בהחלט גם על וילות לקבוצות ואפילו וילות לזוגות.

אז מה כל הסיפור סביב וילות נופש?

> הן זולות מצימרים באופן משמעותי, במיוחד כשמחפשים וילות לקבוצות ובהחלט גם וילות למשפחות. ותתפלאו, אבל גם וילות לזוגות יכולות להיות פתרון משתלם יותר מצימרים, וההסבר לכך בשני הסעיפים הבאים.

> וילות נופש מציעות את כל הטוב שרק אפשר לדמיין, בעוד שצימר לרוב יספק לכם אטרקציה מעניינת אחת או שתיים. בוילות תוכלו ליהנות מכל העולמות: גם חצר פרטית, גם בריכה, גם ג'קוזי וגם פינוקים נוספים השמורים רק לוילות נופש. משתלם, לא?

> כשאתם שוכרים וילת נופש, אתם ל-ג-מ-ר-י לבד. האטרקציות הן שלכם ורק שלכם. אין רעש, אין בריכה משותפת, ואין אנשים שאתם לא מכירים מצימרים סמוכים, פשוט כי אין צימרים סמוכים!

תירוצים לברוח מהשגרה...

כדי לצאת לסופשבוע מפנק עם בן או בת הזוג, או עם חברים, לא צריך לחפש תירוצים - זה פשוט קורה כי זה בא בטוב. אבל אפשר להשכיר וילות גם לאירועים מיוחדים. למה? - כי פייר, עוד מסיבה בבית של אחד החבר'ה, בסלון בין שולחן העבודה למטבח ש"עוד כמה חודשים נשפץ וייראה יותר טוב" זה די מעיק. במקום זה, אפשר לחגוג במקום רחוק ושונה, כך שתרגישו שבאמת יצאתם מהשגרה, תתפנקו עד הסוף ולא תרצו לעזוב. זאת הדרך הנכונה לחגוג, לא ככה?

עוד כמה יתרונות בוילות נופש

בין אם אתם מחפשים וילות לקבוצות, ובין אם וילות למשפחות או לזוגות, הווילה שתבחרו לרוב תהיה גדולה ומרווחת. לצימרים יש הרבה פעמים נטייה להיות... איך לקרוא לזה במלים יפות, מכוּוצים, מה שיכול לגמרי לבאס את החופשה. וגם בנופש שמיועד לפורום מצומצם יותר - דוקא וילות לזוגות (וכמובן גם וילות למשפחות), הן מתכון בטוח להצלחה, כשלכל אחד יש את הפינה שלו, ואפשר להתפרע על מבחר של אטרקציות ופינוקים. אז רגע לפני שאתם סוגרים על איזה דיל צימרים שנראה לכם מוצלח, אולי כדאי שתחליפו את מילות החיפוש בגוגל ל"וילות נופש", ותופתעו ממה שתגלו. וקדימה... תעמיסו את הרכב!

כיוון אחר לגמרי - קרוואנים להשכרה

קרוואנים להשכרה הם טרנד חדש, ממש בחיתולים! יש משפחות שמאסו בהוצאות הרבה הכרוכות בהשכרת וילה/צימר, ופשוט שוכרות קרוואן ל2-3 ימים (או אפילו שבוע). קרוואן להשכרה מספק ניידות מדהימה בכל רחבי הארץ, תנאי פרימיום כולל מטבח, באר, מיטות וחלון פנורמי. עבור רבים, השכרת קרוואן היא הפתרון האידיאלי, אפילו עבור אלו החוגגים מסיבות רווקים/רווקות בחיק הטבע. יש לכם חבורה גדולה? אפשר גם להשכיר 2 קרוואנים!

קרוואנים להשכרה - מידע נוסף

השכרת קרוואן - כמה זה עולה?