לופטים - הבחירה הטבעית לאירוע הבא שלך

לופטים לאירועים הם טרנד חם שאינו חולף! הרבה אנשים קבעו והחליטו שלופטים הם המקום הנכון ביותר למגוון סוגי אירועים פרטיים! הם מפנקים, איכותיים, מעוצבים בסטייל וריהוט יוקרתי, הם מרווחים ומאובזרים במגוון אטרקציות הכוללות בריכה וג'קוזי. מה עוד אתם שואלים?! הלופטים מציעים שירותים משלימים מגוונים, בתיאום עם בעל הלופט, במחירים משתלמים במיוחד.

לא רק האורחים יעשו חיים וידברו על המסיבה כמה ימים אחרי אלא גם אתם בעצמכם תטפחו לעצמכם על השכם על הבחירה המדוייקת. לופטים לאירועים הם טרנד לוהט בעולם המסיבות, ומבוקשים מאד אצל מארגני אירועים.

לופטים למסיבת רווקות

אז למה כדאי לשכור לופטים לאירועים פרטיים?

כל התשובות לבחירה שלכם  – ותזכרו ממי שמעתם את זה לראשונה. פינוק היא מילה נרדפת ללופטים. לופטים הם חללים מעוצבים שנחתו בישראל לפני כמה עשורים. באופן מפתיע ומהיר השתלבו בקונספט של האירועים והמסיבות בארץ. לופטים הם לא רק חללים לאירוע אלא גם יחידות דיור גדולות ומעוצבות בטוב טעם המאובזרות בבריכה וג'קוזי – חלום של כל ישראלי.

כשהגיעו הלופטים לארץ לא כולם יכלו להרשות לעצמם לגור בפאר כשזה. לכן, המוח הישראלי חשב על פתרון מדליק ונגיש שייתן לכל אחד להרגיש מלך באירוע/מסיבה שלו. לופטים לאירוע פרטי או להשכרה. יש לופטים שניתן להשכיר למגוון אירועים פרטיים משמחים: יום ההולדת, מסיבת רווקים,
לופט למסיבת רווקות, בת מצווה ואפילו חתונה. אין כמו להרגיש את היוקרה ואפילו לערב אחד!
 
חוגגים בלופטים עד אור הבוקר!
 
כשמדובר בלופטים להשכרה מתכוונים למגוון הזדמנויות לחגוג אירוע או מסיבה. לופטים כוללים את היתרונות שיש בוילות, והרבה יותר. לופטים להשכרה כוללים בד"כ חלל מרכזי איכותי וגדול מספיק, כך שהוא יוכל להכיל את כל האורחים, והרבה פינוקים כמו בריכה וג'קוזי ובו זמנית גם פרטיות. למעשה, לופטים להשכרה הם המענה המושלם לכל אירוע, ממש כמו בוילה פרטית. האיכות והפאר דומים לבית מלון של חמישה כוכבים. מעבר לכך, בל נשכח את האינטימיות והאווירה הפסטורלית שיש בלופטים - חו''ל זה כאן!
 
בוחרים בלופטים וחוסכים
 
מלבד האטרקציות שבלופט להשכרה,
לופטים מאפשרים גם חסכון בהוצאות. אם אפשר לשלם פחות על שירות ברמת גבוהה למה ללכת לאולמות אירועים ולשלם יותר? השכרת לופטים שברה שיאים בחסכון בגלל הנגישות לכל כיס. במיוחד אם זו קבוצה גדולה של חוגגים או נופשים, למשל כשמזמינים לופט למסיבת רווקות. המשוואה פשוטה = מזמינים מקום בלופטים נהנים וחוסכים. בקשו תמיד לדעת על מבצעים באמצע השבוע!