לופטים עם בריכה שעושה את המסיבה!

נעים מאד!

רוב השיקולים לבחירת לופט כחלל לאירוע הוא בריכה. בלופטים בשונה מאולמות אירועים תמצא בריכה. בחלק מהלופטים עם בריכה זו תהיה בריכה קטנה עם אפשרות  חימום ואפילו היא תהיה מקורה או בתוך הלופט עצמו. בהרבה מקומות אחרים ללופט יהיה מתחם חיצוני והבריכה תהיה גדולה מאד והיא חלק מרכזי של אותו לופט.

אז איפה מוצאים לופטים עם בריכה?

קודם כל חשוב לדעת באיזה אזור בארץ אתם מחליטים לערוך את המסיבה. אם החלטתם לערוך אותה באיזור מגוריכם כדי לבדוק שם אם יש
לופטים עם בריכה וניתן לעשות זאת בקלות דרך אתר וילה אונליין. אם אתם מכמה אזורים בארץ או שממש לא משנה לכם המיקום חשוב שתבחרו לופטים עם בריכה לפי קונספט המסיבה שלכם. הרבה מהלופטים עם בריכה מציעים בנוסף אפשרות לינה במקום עם חדרים מפנקים ומאובזרים, ראו זאת כשיקול לאורחים שמגיעים מרחוק.

המיקום כן קובע

הדבר הראשון שצריך לבדוק היא איפה הלופט ממוקם. יש לופטים עם בריכה באזורים יוקרתיים מאד, כמו באיזור השרון או המרכז ובגלל המיקום האקסקלוסיבי יש את העלויות הנלוות אליו. לעומת זאת, כשמחפשים לופטים עם בריכה במיקומים יותר שגרתיים כמו ראשון לציון או תל אביב, העלויות יכולות לרדת משמעותית ויש סיכוי לדיל משתלם..

כמה יעלו לופטים עם בריכה?

יותר ממה שעולה באמצע שבוע, אפילו בכמה מאות שקלים יותר. והסיבה לכך שבאמצע השבוע יש פחות ביקוש ובסוף שבוע ובמיוחד שישי-שבת או חמישי-שישי שהם ימים יותר מבוקשים. מי שמעוניין בבחירת לופטים עם בריכה ולהתפשר על אמצע שבוע יכול למצוא לופט עם בריכה מפואר במחירים מדהימים.

בריכה קטנה או אולימפית

בחירת הלופטים עם בריכה משתנה לפי כמה דברים ובעיקר לפי קונספט שימוש הלופט.
לופטים עם בריכה שכל האטרקציות שלהם מתמקדות בבריכה גדולה בדרך כלל יעלו יותר מלופט עם בריכה קטנה שנמצאת שם 'על הדרך'. עוד פרמטר זה לופט שמציע לינה במקום, באופן אוטומט העלויות משתנות. דבר נוסף לופטים עם בריכה שמתוכננים לאפשרות הארחה ולא רק למסיבות גם ידרשו מחיר בהתאם. לכן חשוב לזכור שלפני חיפוש אחר הלופט יש לחשוב על כמות מוזמנים, תקציב והכי חשוב מטרת האירוע או המסיבה.

יש צ'ופרים

כשאת מבררים כמה עולה לופטים עם בריכה, כדאי לברר אם יש דילים משתלמים שיכולים לשדרג לכם את המסיבה תמורת תשלום לא גבוה. מדובר על פינוקים חיצוניים כמו שף פרטי או מסז'יסט שיגיע ויעשה עיסויים לכולם. מומלץ גם לברר אם יש דילים על אלכוהול, ארוחות וכדומה.

תאריכים מבוקשים

כשאתם מבררים כמה עולה לופטים עם בריכה, חשוב לקבוע את המסיבה או אירוע זמן מה מראשץ כיוון שבימות האביב הנעימים והקיץ החמימים לופטים עם בריכה הרבה יותר מבוקשים בעיקר הלופטים שמציעים את הבריכה שמתחם חיצוני נוסף.


לופטים במרכז - רשימת כל הלופטים