לופטים באשדוד למסיבת רווקות מהסרטים!

חיכתן כבר הרבה זמן שאחת החברות תתחתן והנה הגיע הזמן לארגן מסיבה בלתי נשכחת עבורה. יש אופציות רבות לחגוג לה... אנחנו ממליצים לשכור לופט באשדוד למסיבת רווקות, הכולל שלל פינוקים מהסרטים!


למה אשדוד?

לופטים באשדוד הינם אידיאליים למסיבת רווקות עבור כל מי שמתגורר באיזור הדרום או איזור השפלה. מקום חלומי ומושקע, ממש קרוב לבית, עם כל הפינוקים האפשריים (והכל על הים). עוד סיבה לבחירת לופטים באשדוד היא שהחברות יוכלו להגיע במונית ולשתות אלכוהול בלי בעיה. במידה ואתן גרות באזור אחר אינכן חייבות להגיע עד ללופטים באשדוד למסיבת רווקות אלא למצוא לופטים רבים בעיר מגוריכם.

לופטים באשדוד - צפי ברשימה המלאה

אז מה כוללים לופטים למסיבת רווקות?

לופטים באשדוד הינם שונים ומגוונים. כל אחד מהם כולל אטרקציות אחרות ובגודל שונה. בהתאם לקונספט ולמספר המוזמנות ניתן לבחור באטרקציות המתאימות. הכי הנפוצות הן:

•    בר - בלופטיםרבים הבר לא מגיע עם שתייה אלא רק מאפשר לבנות לשבת על הבר ולשתות ממה שהביאו בעצמן. במסיבות רווקות הבנות תמיד יחשבו על כיבוד מושקע ומגישות כבר בתחילת הערב נשנושים שונים שמסתדרים טובעם אלכוהול משובח.

•    קריוקי –  מתי יוצאת הזדמנות לערב שכולו שירה וזיופים? הכי משחרר זה במסיבת רווקות. ברוב הלופטים באשדוד תוכלו למצוא ערכות קריוקי מתקדמות.

•    בריכה – ישנם לופטים באשדוד שהבריכות לא מוגבלות לעונת הקיץ וניתן להזמין מקום עם בריכה מחוממת בחודשי החורף. יש סוגים שונים של בריכות בלופטים, מבריכת זרמים ועד לבריכה אולמיפית וניתן אפילו למצוא לופט באשדוד הכולל משחקי בריכה.

•    ג'קוזי – הבנות שאוהבות להתפנק יבחרו בלופט עם ג'קוזי. הג'קוזי מפנק שמתאים מארבע מקומות עד שמונה. חשוב לזכור לשים לב לרמת הנקיון. לא להכנס אחרי שתייה מרובה ושלנשים בהריון אסור להיכנס לג'קוזי.

•    שולחן סנוקר – אחד האטרקציות הנפוצות ביותר בלופטים באשדוד ובכלל בלופטים.

אז איך מוצאים לופט למסיבת רווקות באשדוד?

אחרי שתדעו כמה מוזמנות יש, מה הקונספט של המסיבה ומהו התקציב הכללי תוכלו להתחיל לחפש לופט מתאים. באתר מגוון לופטים באשדוד למסיבת רווקות, תוכלו לבחון את המקומות השונים עפ"י אטרקציות גודל ומחיר. לאחר מכן התקשרו לבעלי הלופטים לברר תאריכים פנויים המתאימים לכם. נקודה חשובה: שאלו אותם מתי היא שעת קבלת הלופט ומתי השעה בה המסיבה תסתיים.

עוד נקודה חשובה המחיר של הלופטים באשדוד משתנה מימי אמצע שבוע לסוף השבוע, שבהם המחיר יותר יקר.לאחר שתבדקו את כל הפרטים ותבחרו את האחד שמתאים לכן. ז"א הלופט! מזל טוב!

לופטים למסיבת רווקות - מקומות שכדאי להכיר