לופט בפתח תקווה לבר מצווה יעניק לכם מענה מושלם למסיבת הבר מצווה. לופט מדהים ומאובזר בו תוכלו לחגוג עם כל המשפחה וכל החברים בערב שלא ישכח במהרה!


מתרגשים ומצפים

אירוע בר מצווה הוא אירוע מרגש. בר מצווה הוא זמן מיוחד בו הופך הילד לנער ולכם ההורים חשוב לחגוג אותו בצורה מיוחדת. הרוב מקיימים את טקס העליה לתורה בבית הכנסת לצד האירוע החגיגי והנוצץ אליו מזמינים את כל המשפחה והחברים. כיום
לופטים הם הטרנד הלוהט בתחום. הרעיון של חגיגת בר מצווה בלופט תפס תאוצה והרבה רואים לנכון לקיים את האירוע במקום עם קונספט ייחודי ושנה. לופט בפתח תקווה לבר מצווה יכול להעניק לכם את כל הדרוש לחגיגת בר מצווה מיוחדת.

איפה תחגגו?

אם אתם מתלבטים איפה לקיים את חגיגת בר מצווה חשוב שתכלולו בהתלבטות שלכם כמה שיקולים. מומלץ לחפש מקום גדול שיכיל את כל האורחים שלכם, המשפחה והחברים. מקום שיתאים לקהל של אורחים יותר מבוגרים וגם לקהל מוזמנים צעיר יותר. מקום שיוכלו האורחים להנות מקונספט ייחודי באווירה שונה. מקום שהשירות יהיה מהמובילים. מקום שבו החגיגה תהיה מושלמת. אין ספק כי אחת האופציות הרלוונטיות ביותר עבור חגיגה כזו היא בלופט. לופט בפתח תקווה לבר מצווה יכול להיות המקום המושלם לחגיגת בר מצווה מהסרטים.

עיצוב יוקרתי


לופט בפתח תקווה לבר מצווה מתאימים בנוסף לכל סוגי האירועים לכן ערוך גם לחגיגות בר מצווה. בלופט בפתח תקווה תוכלו למצוא wifi, מערכת קריוקי, שולחן סנוקר, מערכות סאונד , מערכת תאורה מתקדמת, בר ישיבה מעוצב, פינות ישיבה מגוונות, רחבת ריקודים גדולה, ג'קוזי, מקלחת ושירותיםועוד שפע של אביזרים.

חוגגים במרכז

אם אתם מתגוררים במרכז הארץ וכך גם הקרובים מומלץ מאוד לקיים את האירוע במקום שיהיה נוחלהגיע אליו. לופט בפתח תקווה הוא המענה המדוייק והמיקום המושלם לאירוע שהאורחים מגיעים מכל קצוות הארץ.

עונה על הדרישות

לופט בפתח תקווה לבר מצווה הוא השילוב המושלם בין אולם אירועים יוקרתי ובין מועדון ריקודים צעיר ורענן. הכי חשוב לא לוותר על ההנאה של כלל המוזמנים הבחירה בלופט בפתח תקווהיספק את הצרכים של כל המוזמנים, צעירים ומבוגרים.

הגשם נשאר בחוץ

בשונה מגן אירועים שבו ניתן לחגוג רק עפ"י מזג האוויר לופט מקורה מאפשר זאת. כאשר חוגגים בתוך לופט בפתח תקווה לבר מצווה הכי כייף לחגוג גם בימות הקיץ החמים וגם בימותהחורף הקרים. הלופט ממוזג ומותאם למזג האוויר.


לופטים בפתח תקווה - הרשימה המלאה