מסיבת רווקים במרכז חוגגים בסטייל! 

התופעה שרווחת בשנים האחרונות בקרב מסיבות הרווקים במרכז היא ה – החגיגה בלופט למסיבת רווקים. הקונספט הוא לופט שפשוט מתאים לכולם: המתונים, המאופקים, הקופצניים וגם אלו שאוהבים לחגוג עד אור הבוקר. החלל הססגוני והמעוצב של הלופט יכול להפוך לכל מסיבה שתרצו. פתרון אידיאלי עבור רווקים עם המון סטייל שמשקיעים בפרטים הכי קטנים, וגם עבור חבר'ה שכל מה שמעניין אותם זה לחגוג ולרקוד.

אז כמה יעלה לכם לופט למסיבת רווקים במרכז?

שאלה טובה! אבל אין עליה תשובה חד משמעית. המחיר של
לופט למסיבת רווקים במרכז משתנה בהתאם לכמה פרמטרים. וכשאתם מארגנים את המסיבה צריך לקחת אותם בחשבון עפ"י התקציב שמתאים לכם.

הרמה של הלופטים מתחילה מחלל עם מקומות ישיבה ורחבת ריקודים ועד ללופט יוקרתי עם בריכה וג'קוזי ספא.
לופט יוקרתי עם בריכה/ג'קוזי המעוצב ברמה גבוהה עם עיצוב בהתאם ושאר מתקנים יעלה יותר מלופט פשוט עם חדר קריוקי בלבד. עוד פרמטר חשוב הוא זמן האירוע. הרוב יעדיפו לחגוג ביום חמישי , היום האדיאלי למסיבות לאלו שלא עובדים בשישי. הביקוש הגדול לימי חמישי מן הסתם יקר את המחירים לעומת שאר ימות השבוע שבהם המחירים יותר אטרקטיביים.

לפי מה תחפשו את המקום שלכם למסיבת רווקים?

כיום ניתן למצוא
לופטים למסיבת רווקים בכל רחבי הארץ. ההמלצה הראשונית שתחפשו לפי מקום המגורים שלכם. אם אתם גרים בקצוות שונים כדי למצוא מקום מרכזי לכולם או שקרוב למגורי החתן.
המלצה השנייה למשקיעים שבינכם. תוכלו לחפש לפי מתקני שהלופט מציע. זו אופציה ושיקול אצל הרבה אנשים. אנשים שרוצים להנותממסיבת רווקים עם בריכה יעדיפו להגיע למקום מרוחק יותר. ישנה גם אופציה של לופטים למסיבת רווקים שמציעים לינה במקום.

באיזה אוירה תחגגו את ממיסבת הרווקים שלכם?

הקונספט של מסיבת רווקים בלופט שאתם בוחרים נותן לכם את האופציה לשליטה מלאה על תכנון המסיבה מבחירת הפלייליסט, אוכל, אלכוהל ואפילו הפעלה של הערב. לכן חשוב מאד לזכור! שלא רק התקציב קובע אלה גם מה התכנון שידבר לכולם ויהפוך את המסיבה לבלתי נשכחת לחתן ולחבריו.


לופטים במרכז - הרשימה המלאה