מזל טוב! הרגע הגדול והמרגש של החתונה עוד שניה מגיע. אבל רגע לפני כן, את חייבת לחגוג את הערב החופשי האחרון שלך עם החברות הכי טובות. זהו, החלטת ובחרת לופט למסיבת רווקות, כל החברות כבר מוזמנות, קניתן כיבוד ואלכוהול, נותר רק לבחור פעילויות שתוכלו לחגוג את הערב כמו שצריך ולכן איגדנו עבורכן מספר רעיונות שיהפכו את הערב לבלתי נשכח.

קריוקי
 
אין מסיבה בלי קריוקי! ולכן לא מצוי
לופט למסיבת רווקות שלא מצוייד במערכת קריוקי משוכללת, עם מגוון שירים וחיבור למערכת הגברה ומסך או מקרן. כדי שאת והחברות שלך תוכלו לשיר (ולזייף...) בכיף, בדקי עם בעל המקום שמערכת ההגברה תקינה, ואפילו אולי כדי שתבקרי בלופט ואז בקשי ממנו שיפעיל אותה על-מנת שתוכלי להתרשם מהעוצמה והאיכות. כמו כן רצוי לוודא שערכת השירים כוללת מבחר רב של סגנונות, שנות ה 80, ה 90, וכמובן שירים עדכניים כדי שכל אחת תוכל לשיר משהו שהיא אוהבת.

משחקי חברה
 
היצירתיות שבינכן בטוח ידאגו להכין מגוון משחקים מגניבים להכרות מעמיקה בחיי הכלה. אפשר גם לבקש מכל אורחת שתביא חפץ או מתנה שמזכירים לה את הכלה, ולנסות לנחש מה הקשר. ניתן גם להכין משחקים כגון חבילה עוברת – הגרסה הסקסית ולעטוף חפץ שקשור לקונספט ובין העטיפות להטמין פתקים עם שאלות אינטימיות ומסקרנות. אפשר גם לשחק אמת או חובה – משחק דרמטי למסיבה שכזאת. כל מה שלא חשבתן עליו אי פעם יתגלה..

דראג

בא לכן לזוז לקפוץ ולהשתגע? מישהי שתפעיל את כל החברות שתמיד יושבות בצד? כנראה שאתן צריכות איזה מלכת דראג שתבואו ותזיז ישבנים ותיקח את העניינים לידיים. ברור שכולכן תצאו עם חיוך מרוח על הפנים ולא תפסיקו לצחוק מערב משחרר ושונה.

ערב ספא
 
חובה בכל לופט כמובן הג'קוזי. עם תאורה מרהיבה וזרמים משתנים, ערב ספא בג'קוזי מרווח יוכל לתת לכן תחושה של ספא אמיתי. אז למה לא כבר להפוך את כל האירוע לערב של התפנקות מיוחדת?

אפשר לחפש
לופט שמציע מתחם ספא שכולל מלבד ג'קוזי גם חדר סאונה או בנוסף בריכת זרמים גדולה. כמובן שניתן גם להזמין ללופט עיסויים, טיפולי פנים, פדיקוריסטית וכדומה, אין ספק שהם יהפכו את מסיבת הרווקות שלכן לחגיגה נשית אמיתיתושווה שבסופה תצאו גם רגועות רעננות וגם יפות יותר, וזה רגע חשוב מאוד לפני שמגיע

היום הגדול – החתונה
 
לופט למסיבת רווקות הוא מקום מיוחד שמתאים את עצמו לקונספט האירוע המיוחד לכן, בדקו היטב לפני שאתן סוגרות. הלופט אמור וצריך לתת לכן תמורה הולמת למחיר שאתן משקיעות, והמקום צריך להיות מתוחזק ומעוצב. המלצה שווה! לעשות סקר שוק מסודר, וכך להבטיח שאת מסיבת הרווקות החלומית שלכן לא תשכחו עוד הרבה הרבה זמן.


לופטים למסיבת רווקות - הרשימה המלאה