מה רווקים רוצים לעשות רגע לפני החתונה? איך הם אוהבים לחגוג? עם מי הם אוהבים לחגוג? ואיפה כל זה מתרחש? כל התשובות למסיבת רווקים מושלמת בשורות הבאות בטיפים למסיבת רווקים המושלמת.

יותר ויותר נכנס למודעות שאת מסיבת הרווקים – חוגגים  בלופט למסיבת רווקים.

הקונספט הוא פשוט לופט מתאים לכולם. לרוב רווקים מחפשים את הלופט האידאלי למסיבה לפי סוג החברים שלהם, הם יחפשו אחר לופט שמציע הכלמהכל בלי מאמץ מצידם. ערב אחד יכול להיות לרווקים שרק רוצים את שלט האקס בוקס לטורניר ארוך לצד אלכוהול ונשנושים ויש את אלה שעדיין יש להם חוש סטייל מפותח והם מחפשים את הלופט שמציע הרבה יותר ממסך וכורסה.

הטיפ הראשון - נגישות

על פי מה תחפשו
לופט למסיבת רווקים?
תחשבו על המשתתפים. אם אתם יותר בסגנון  לערב חברים של כמה שעות בילוי תחפשו לופט שנמצא בקרבת מגוריכם , מקום מרכזי שקרוב לכולם. אם אתם גרים בקצוות שונים חפשו מקום שקרוב למגורי החתן. לא פחות חשוב בדקו אם בקרבת הלופט יש נגישות לתחבורה ציבורית.

הטיפ השני -  קונספט

אם אתם מאותם רווקים שאוהבים לתכנן וגם להנות בסטייל תחפשו את הלופט שלכם לפי האטרקציות שיש בלופטים. בחרתם במסיבת בריכה וספא תחפשו לופט עם בריכה וג'קוזי מפנק. אם הזמנתם את כל החברים שלכם מכיתה א' ועד לצבא תחפשו לופט גדול עם רחבת ריקודים גדולה שיוכל להכיל את כולם. או שבכלל אתם מאלה שאוהבים להיות עם ה5 חברים הקרובים לערב סרט קצת מוזיקה וקריוקי.

הטיפ השלישי – כולל לינה

ישנה גם האופציה של
לופטים עם לינה במקום. אם בחרתם את הלופט שלכם לפי קונספט ולא לפי קרבה למקום מגורים זו יכולה להיות עבורכם אחלה אופציה לערב חברים כיפי הכולל לינה בחדרים מפנקים שהלופט מציע. אם אתם מאלה שקצת מגזימים עם האלכוהול אולי לופט עם לינה היא האופציה המועדפת עליכם.

הטיפ הרביעי – עלויות

כמה יעלה לכם לופט למסיבת רווקים?
התשובה לשאלה הזו אינה חד משמעית.
המחיר של לופט למסיבת רווקים משתנה לפי מיקום, גודל, אטרקציות המוצעות במקום ואפילו באיזה חודש את עורכים את המסיבה. לופט יוקרתי עם בריכה גדולה יעלה יותר מלופט עם חדר קריוקי בלבד.
בנוסף, אם תעדיפו לחגוג ביום חמישי שהוא היום האדיאלי למסיבות לאלו שלא עובדים בשישי. קחו בחשבון שהמחירים לעומת שאר ימות השבוע קצת יותר יקרים בגלל הביקוש ליום זה. לכן חשוב מאד לפני בחירת הלופט לדעת כמה תקציב עומד לרשותכם.

הטיפ החמישי והאחרון - אוירה

השקעתם מחשבה ובחרתם קונספט למסיבה שלכם. כשאתם בוחרים לופט ניתנת  האופציה לשליטה מלאה של תכנון המסיבהמבחירת הפלייליסט, האוכל  שיוגש, אלכוהול וגם ההפעלה של הערב.


לופטים למסיבת רווקים - המקומות החמים ביותר!