לופט במרכז בזול - טיפים להוזלת עלויות

קודם כל יש להגדיר תקציב לבחירת לופט

יש לכם אירוע מיוחד?רוצים לחגוג אותו כמו בסרטים?הדרך המוצלחת ביותר היא השכרת לופט! לופט הוא מתחםעם שטח גדול, מרשים ומעוצב, שבוהאירוע שאותו תחגגו ישאיר רושם משמעותי על הנוכחים. השכרת לופטים בעיקר במרכז מציעים מגוון רחב של אלמנטים נלווים אפשריים כמו בר משקאות, ג'קוזי, שולחן ביליארד, מערכת קריוקי, רחבת ריקודים גדולה, פינות ישיבה מעוצבות ועוד.


לופטים במרכז יכולים להתאים לכל סוגי האירועים, צריך לקחת בחשבון את סוג האירוע ולבדוק שהלופט שאותו בחרתםיתאים לכל צרכים הנדרשים לאירוע שלכם. הדבר הראשון שמבררים בדרך כלל לגבי לופטים במרכז הוא המחיר. עלויות הלופטים משתנות בגורמים רבים ושונים, ולכן צריך להחליט מהו טווח המחירים אותם תהיו מוכנים להשקיע.

כשהתקציב מכריע - אל תתפשרו – תשקלו אופציות!

אופציה אפשרית היא להחליט שכיוון שמדובר באירוע של פעם בחיים וחוויה נדירה, לכן אין כאן מקום להתפשר. זו אחת החגיגות שאתם לא רוצים לוותר בהן על כלום וצריך ליהנות מהחוויה עד תום. אך עדיין קבעתם מראש תקציב מסויים שבו תוכלו לעמוד. במצב כזה כדאי להשכיר לופטים באחת הערים הפחות מרכזיות, משום שהמיקום פחות אטרקטיבי הופכים אותם למעט יותר זולים, זהו ויתור מינימלי שאינו יפגע בחגיגת האירוע ויכול לחסוך משמעותית.

אפשר להזמין מקום זמן רב מראש גם אופציה שמורידה עלויות. למרות שכיוון שמדובר בהזמנה מראש, מומלץ לברר על הציוד במקום והאטרקציות שהלופט מציע, כדי להבטיח שהחגיגה תהיה מושלמת. חשוב לזכור שכיוון שלופט מכיל בדרך כלל מספר גדול של משתתפים, בהרבה אירועים התשלום מתחלק בין כולם שזו גם עוד דרך לחסוך בעלויות אם בכל זאת בחרתם את הטוב ביותר.

להיות יצירתיים בעת ההזמנה

כשהתקציב הוא הגורם המכריע בבחירת הלופט, עדיין ניתן להנות מבילוי איכותי ברמה, צמצמו בגורמים אחרים: הזמינו
לופטים באמצע השבוע, כך שמחירם זול יותר ובכך תוכלו לחסוך לא מעט כסף. עוד אפשרות לחפש לופט פנוי בדקה ה- 90 שאז הם נוטים להיות זולים יותר, אך כמובן מדובר בהימור למאורגנים בינכם. אפשרות נוספת הזמנת הלופט לפרק זמן קצר, גם יכולה לחסוך עליות, רק קחו בחשבון שדבר זה יכול לפגוע בהנאה של הערב במידה והחגיגה מתארכת מעט. מעבר לזה ישנם לא מעט לופטים במרכז שמציעים קייטרינג איכותי במקום לבחירה חלבי או בשרי בנוסף גם בר משקאות ואלכוהול שגם זה מוזיל את עלויות האירוע.

לסיכום

בסופו של דבר הכרעת התקציב עבור השכרת לופט במרכז נקבעת בדרך כלל בהתאם לאירוע אותו חוגגים וכמובן לרמת ההשקעה בו. גם לופטים במרכז שיקרים יותר וגם לופטים במרכזהזולים יכולים להיות בעלי יתרונות משמעותיים, כך שההחלטה שלכן על סוג האירוע ומה התכנונים שלכם לעשות בלופט כולל והמיקום הרצוי נהיים בעלי משמעותרבה ביותר. בקיצור, בחירה של לופט במרכז לאירוע תוכל לספק חוויה מושלמת לאירוע שלכם וגם אם אופציה להוזלה בעלויות.