בתקופה האחרונה השכרת לופט זה הדבר החם ביותר כשרוצים לחגוג מסיבה או אירוע. מסיבה מרשימה אמיתית יכולה להיות רק בלופט. הסיבה לכך שניתן להשכיר לופט לכל אירוע אפשרי! ממסיבות רווקים, ימי הולדת 50 , יום חמישי בפנאן ועד לאירוע ממש.

כיום אפשר למצוא לופט בכל מקום בארץ, ולכן יותר קל להחליט איזה לופט מתאים למסיבה שלכם קודם כל לפי מיקום. דבר שני שצריך לקחת בחשבון הוא המחיר שהלופט מציע, האטרקציות והאיכות. כל אחד יחליט באיזה סדר הוא מדרג לפי חשיבותו לדברים.
 
איך תתאימו את הלופט לאופי האירוע שלכם?

כדאי לשים לב לסוג האירוע אותו חוגגים, ושלשמו משכירים את הלופט. סוג האירוע ישפיע על בחירת הלופט וגם על העיצוב הכללי שלו. הדברים שחשוב שיהיו בלופט משתנים לפי סוג האירוע. במסיבת רווקות לרוב יש העדפה לג'קוזי ובריכה או לפחות אחד מהם לעומת זאת במסיבות יום הולדת האטרקציות המועדפות יהיו מערכת קריוקי וסנוקר. לכל לופט יש קונספט משלו ולכן רצוי לוודא אילו אפשרויות הלופט מציע. לרוב, סגירת האירוע מול הלופט מתבצעת מבעוד מועד ואפשר לבדוק שהעיצוב של הלופט מתאים לאופי האירוע.

מיקום הלופט כן קובע!

מיקומו של הלופט משפיע על בחירתו מבין מגוון אדיר של לופטים למסיבת רווקות ורווקים. הסיבה לכך שלופט במרכז עולה מעט יותר, אך המגוון הרב שמתוכו ניתן לבחור לופט, והעיצובים השונים שכל לופט מציע בעיקר במרכז הם ללא תחרות. לעומת זאת,אפשר לחסוך בכסף בחיפוש לופט שאינו במרכז. עוד שיקול בבחירת הלופט הוא נגישות. לאירוע/מסיבה המרובה במוזמנים מאותו איזור יש חשיבות לבחירת לופט שנמצא בקרבת מקום. לעומת מסיבה של מעט אנשים שיוכלו לחפש לופט במקום אחר ולפי העדפה שונה.

הזמן והמקום כחלק בלתי נפרד!

תאריך ההזמנה הוא חלק משמעותי בחיפוש לופט. מסיבה בלופט באמצע שבוע עולה פחות מאשר בסוף שבוע שמחירי הלופט יקרים באופן משמעותי. מי שאין בעיניו הבדל יהנה מלופט באמצע השבוע במחיר מציאה. חשוב לזכור שזמן הזמנת הלופט מהווה חלק מכריע בהחלטות אם ההזמנה נעשתה מראש, ניתן לדעת בוודאות שכל הציוד יהיה מוכן לקראת האירוע. לעומת הזמנה של הרגע האחרון לא תמיד הלופט יהיה ערוך לכל הציוד הדרוש. באירועים גדולים רצוי להזמין מקום מראש, בעוד שבאירועים קטנים או אירועים ספונטניים אפשר להזמין לופט זמן קצר קודם לכן במטרה לקבל מחיר טוב אך לא מומלץ במיוחד.

אלו שיקולים שצריך לקחת בחשבון כשמנסים להזמין לופט למסיבת רווקות, לופט למסיבת רווקים או כל אירוע אחר. הכל במטרה להפיק אירוע יוצא דופן בלופט המושלם שבחרתם!

לופטים למסיבת רווקים - הרשימה המלאה