עוד רגע את מתחתנת כמה מרגש!

את הרווקות שלך את חייבת לחגוג. חברותיך כבר מתכננות את מקום החלומות בשבילךעם קונספט ייחודי רק לך. כיבוד, אלכוהול, אקססוריז ותפאורה נוצצת וגם הפעלה מעניינת.נותר לך רק לבחור לופט אחד מתוך כל הרשימה של הלופטים למסיבת רווקות.

אבל רגע לפני קבלי 10 טיפים שיעזרו לך או לחברותיך לבחור:

1.    קונספט - ייחודי אמרנו. אחרי שחשבתן על הקונספט עבורך יהיה יותר קל לבחור מקום שמתאים לרעיון המסיבה. אם מדובר במסיבת בריכה קודם כל תחפשו לופט שמציע בריכה.

כמעט בכל
לופט למסיבת רווקות יש כיום בריכה. לעיתים תהיה בריכה פנימית ומקורה ולעיתים תהיה בריכה חיצונית.
2.    תקציב - קונספט כבר יש. אבל בסוף התקציב הוא הקובע! לפי גודל התקציב תוכלו לתכנן את המסיבה המושלמת. טווחי המחירים של לופטים נמדדים לפי מיקום גודל והאטרקציות שאותו לופט מציע. לרוב לופט עם בריכה יעלה יותר מלופט שלא מציע בריכה.

3.    מיקום - המיקום הוא פרמטר חשוב ביותר. אם בא לכן להתפנק ברור שההמלצה היא לחפש את הלופט המושלם בכל מקום אפשרי. כיום שהמודעות למקומות מסיבה עדכניים כמו לופטים גדלה ניתן למצוא לופטים למסיבת רווקות כמעט בכל עיר. אם בכל זאת המסיבה צריכה להיות בסביבת מגוריכן חפשו לפי פרמטר זה.

4.    קריוקי - אם את והחברות שלך אוהבות לשיר זה בשבילכן. כיום בכל לופט למסיבת רווקות מצויה מערכת קריוקי משוכללת, עם מיקרופנים , מקרן, מיקסרוחיבור למערכת הגברה עם מגוון רחב של שירים.

5.    משחקי חברה - אם זה הקטע שלכן ואתן זורמות. אפשר לבקש מכל חברה שתביא חפץ או מתנה שמזכירים לה את הכלה,וכל אחת בתורה תסביר מה הקשר. אפשר גם לשחק  אמת או חובה. אחד המשחקים האהובים במסיבת רווקות הוא לחזור לילדות ולהכין חבילה עוברת  אבל הפעם בגרסה הסקסית. צריך לעטוף חפץ שקשור לקונספט המסיבה ובין העטיפות לשים פתקים עם שאלות מסקרנות ואינטימיות.

או שאתן בכלל אוהבות:

6.    הפעלה חיצונית - כבר הזמנתן לופט שמתאים לכן מתוך מגוון
לופטים מדהימים. עכשיו בין היתר נשאר נושא ההפעלה. יש מגוון רחב של סוגי הפעלות ברחבי הרשת החל מהפעלה מקפיצה של רקדניות ועד להפעלה של נומרולוגית שתיגע בעתידכן.

7.    יום ספא - לכאלה שבאות להתפנק בטן גב. בלופטים למסיבת רווקות ניתן להנות מג'קוזיספא מפנק, סאונה ואפילו בריכת זרמים והכל באוירה ותאורה רומנטית. הלופטים למסיבת רווקות שמותאמים ליום ספא מצעים בנוסף חבילות הכוללות עיסויים מפנקים וטיפולי יופי מגוונים.

8.    כיבוד - לפי קונספט המסיבה נקבע גם נושא הכיבוד והשתייה. אם הקונספט שלכן כולל יום שלם של פינוקים הכיבוד צריך לכלול ארוחה מפנקת ומשביעה אחת לפחות. קבעתן ערב קריוקי ואלכוהול. ניתן להוסיף כיבוד קל כמו נשנושים לצד השתייה.

9.    אקססוריז – כחלק מהקונספט האקססוריז הוא בלתי נפרד מהמסיבה. הרבה מהלופטים למסיבת רווקות מציעים את קישוטי האוירה כחבילה כוללת בתשלום. אלא אם כן אתן אוהבות גלאם ויוקרה שאז תצטרכו לדאוג בעצמיכן לעוד אביזרים.

10.    מזכרת - אם נשאר לכן מהתקציב תוכלו להשקיע במזכרת נחמדה שתשאיר טעם טוב מהמסיבה.

זהו עד כאן היו 10 טיפים שימושיים למסיבת רווקות מושלמת. בצלחה במציאת לופט החלומות.


לופטים למסיבת רווקות - הרשימה המלאה