מחפשים לופט בראשון לציון? זו הדרך לשדרג את המסיבה שלכם

זוגות רבים מתכננים את האירוע שלהם דווקא בחורף, במטרה ליהנות ממחיר מוזל באולמות האירועים. יש לזה יתרונות ויש חסרונות ורוב היתרונות נוגעים לזוג המאושר... שמשלם מחיר מופחת לכל מנה. החיסרון הוא הצורך לחגוג מסיבת רווקים פרועה או מסיבת רווקות מרגשת, בתנאים שלא מאפשרים לרוח, גשם או קור, להרוס את הערב הכי מגניב בחיים (יש האומרים אפילו יותר שווה מהחתונה עצמה).לופט בראשון לציון זה אחלה לוקיישן למסיבת חורף וגם לופטים אחרים ברחבי הארץ כמו לופט בתל אביב או נתניה.

לופט
עם בריכה מחוממת הוא המקום לחגיגות חורף

שאלנו את שביט פיאלקו, מבעלי אתר וילה אונליין ומנהלת רשת של פורטלים לבילוי ונופש, מה צריך להיות לדעתה בלופט בראשון לציון, שחוגגים בו מסיבה באווירה חורפית.

לפני הכול, אומרת פיאלקו, וודאו שיש במקום מתחם מקורה. "גם לופט שהוא לא מפואר או יוקרתי מאוד, צריך להכיל מתחם מקורה, שיאפשר לכם לחגוג גם אם יש בחוץ מזג אוויר סוער". אמנם, רוב הלופטים בנויים ממתחם פנימי מרווח ומאובזר, אבל אין כמו לחגוג באוויר הפתוח ועדיין להרגיש שהחורף לא הורס לכם את המסיבה. "האקלים הישראלי הוא לא יציב", אומרת פיאלקו ומספקת את נקודת מבטה כמפיקת אירועים, על הקשר בין מזג האוויר והצלחת האירוע. "כבר יש לי לראות מסיבות רווקים ומסיבות יום הולדת שממש לא יצאו כמו התכנון המקורי, בגלל עונת המעבר. תכננתם הפעלה מקפיצה ופתאום חם מאוד או שתכננתם מסיבה על גג של
לופט בראשון לציון ופתאום התחיל לרדת גשם".

הפתרון, לדבריה, הוא לא רק מתחם מקורה. פיאלקו טוענת שבריכה מחוממת למשל, תשדרג כל מסיבה בין אם היא מתרחשת בלופט בנתניה ובין אם בלופט בערד. "בריכה מחוממת זה שוס. עם כל הכבוד, החורף פה זה לא אירופה ומצד שני, אי אפשר לטעון שלא קר.
לופטים עם בריכה מחוממת זה מעולה כי אתם מודיעים לכולם להביא בגדי ים ונהנים מכל העולמות. גם עשיתם מסיבת בריכה וגם לא קפאתם מקור. כי באמת רק חסר לכם שהחתן יתקרר יומיים לפני החתונה... למי אתם חושבים הכלה תבוא בטענות?"

מה
העלויות של לופט עם בריכה מחוממת?

"תלוי בלופט", אומרת פיאלקו. "יש גם לופטים שהם לא שיא הפאר. יכול להיות לופט זול ושתהיה בו בריכה מחוממת". יחד עם זאת, אם מתחשק לכם לופט שווה ויוקרתי יותר, פיאלקו ממליצה לערוך את המסיבה באמצע השבוע "הסידור הלוגיסטי של מסיבה באמצע השבוע הוא מחיר קטן לשלם לעומת המחיר הגבוה של לופטים בסופי שבוע. הפערים הם עצומים. אז אם אתם מעוניינים בלופט בתל אביב למשל, שם המחירים תואמים למרכז הארץ, קבעו את המסיבה לימים ראשון עד רביעי.


כמה עולה לופט למסיבת רווקים? מידע נוסף