לופט בנתניה ברמה הכי גבוהה שיש!

אתם כבר לא ילדים ולאט לאט החברים מתארסים ומתחתנים. אבל לפני כל חתונה כזו יש צורך בחגיגה גדולה לחתן ולחבריו. בניגוד לעבר בו מסיבת רווקים היתה רק במועדון חשפנות היום מסיבות הרווקים שונות, כיום נהוג להזמין לופט ולחגוג שם עם החתן בדרכים רבות. ישנם לופטים רבים ברחבי הארץ, חלקם מתאימים לכל אירוע וחלקם מיועדים רק עבור מסיבת רווקים או רווקות.


לופט בנתניה - צפו ברשימת הלופטים המלאה


לופטים בנתניה

מה כוללים הלופטים?

לופטים בנתניה למסיבת רווקים כוללים את כל מה שצריך למסיבה. רוב המקומות כוללים בר בו ניתן להניח את בקבוקי האלכוהול ולהכין משקאות שונים. את השתייה מביאים מארגני המסיבה אך לעיתים ניתן לרכוש משקאות מבעלי הלופטים.

אם ברצונכם להגיש אוכל מבלי להכין מראש בבית דעו כי בחלק מהלופטים מציעים גם שירותי קייטרינג בתשלום נוסף. אפשרות נוספת היא בחירת לופט הכולל גם עמדת מנגל, עמדת המנגל מאפשרת לחוגגים להכין על האש במהלך האירוע.

בהתאם לאופי חתן ניתן לבחור אטרקציות נוספות ללופט - שולחן סנוקר או שולחן פוקר, עמדת משחקי פלייסטיישן, עמדת קריוקי ועוד.

שלבי ארגון המסיבה

השלב הראשון בארגון מסיבת רווקים הוא לבדוק עם חתן האירוע מי הם המוזמנים אותו הוא רוצה להזמין, אתם לא רוצים לשכוח אף חבר קרוב או להזמין מישהו שהחתן לא כל כך מעניין שישתתף במסיבה.

לאחר שיש ברשותכם את מספר המוזמנים ניתן להתחיל לברר על לופט בנתניה למסיבת רווקים. נתניה היא עיר מגורכם לכן כדאי שתחפשו לופט בנתניה למסיבת רווקים. תוכלו להגיע ללופט במונית ולא לדאוג משתיית אלכוהול. יש מבחר גדול של לופטים בנתניה למסיבת רווקים ואין סיבה שתרחיקו עד תל אביב בשביל אותה מסיבה.

חפשו
לופט למסיבת רווקים שיתאים למספר המוזמנים, ניתן להזמין לופט קטן אם אתם רק עשרה בנים, לעומת זאת אם יש הרבה מוזמנים עדיף לחפש מקום גדול ומרווח. לאחר שתמצאו מספר לופטים מתאימים השוו את האטרקציות שהם מציעים והתקשרו לברר פרטים עם בעלי הלופט.

מה חשוב לשאול את בעלי הלופט?

רוב פרטי הלופט כתובים באתר, כך שתדעו מה גודל המקום, מה האטרקציות שהוא מציע ולאיזה סוג מסיבה הוא מתאים. בררו עם בעל הלופט האם התאריך בו אתם מעוניינים לקיים את האירוע פנוי. שימו לב – ישנם לופטים המציעים מחיר שונה לכל יום, עלות שכירת הלופט ביום חמישי בערב שונה מיום שישי בערב או שישי בצהריים.

בדקו באיזה שעה אתם מקבלים את הלופט ומתי אתם צריכים לסיים את המסיבה. יש לופטים המאפשרים לחוגגים לסיים את המסיבה בבוקר שלמחרת ויש כאלו שמגבילים את שעת השימוש  בלופט לאמצע הלילה.

לאחר שתבחרו לופט בנתניה למסיבת רווקים המתאים לכל דרישותיכם ניתן להתחיל לתכנן את שאר הפרטים למסיבה הכוללים בדרך כלל הפעלה לערב, קניית אלכוהול, אוכל ועוד.