הגיע הזמן לחגוג את בר המצווה, הבן הקטן שלכם גדל והגיע למצוות. מעבר לחגיגות המקובלות בבית הכנסת מגיעה לו חגיגה נוספת, אחת מיוחדת המיועדת אך ורק לו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על יד שכירת לופט ועיצובו לאירוע של בנכם.

אין סיבה שתגרמו לאורחים שלכם לנסוע רחוק עבור אולם אירועים או לופט מרוחק, יש מגוון רחב של לופטים בנתניה לבר מצווה שניתן לחגוג בהם אירוע בלתי נשכח.


למה דווקא לופט?

ישנם היום לופטים רבים בכל עיר ניתן לבחור לופטים בנתניה לבר מצווה לפי גודל המקום והאטרקציות שהוא מציע וכמובן לפי המחיר. ישנם לופטים המאפשרים לכם לעצב את המקום בהתאם לקונספט של האירוע וישנם לופטים המעוצבים מראש באופן מסויים כך שיתאים לכם.
ניתן לשכור את הלופטים לשעות רבות ולעיתים גם עד לבוקר שלמחרת, במידה ותרצו לחגוג עד שעה מאוחרת תוכלו לעשות זאת. לרוב השכרת לופט לבר מצווה זולה יותר מהשכרת אולמות אחרים לאירוע.

לופט בנתניה

מה כולל לופט בנתניה לבר מצווה?

יש שוני גדול בין לופט ללופט ולכן עליכם לבדוק עם מספר לופטים מה הם מציעים. בגדול,
לופטים בנתניה מציעים שירותי קייטרינג לאירועים ושירותי בר. אם אתם מעוניינים לוותר על שירותי הקייטרינג של המקום ומעדיפים להזמין קייטרינג אחר תוכלו לעשות זאת גם כן.

הלופטים השונים כוללים גם אטרקציות רבות. קיימים לופטים בנתניה לבר מצווה עם קונסולות משחק שיאפשרו לחברים להנות מערב של משחקים ללא הפסקה. אטרקציה נוספת היא מערכת קריוקי איכותית ממנה האורחים יוכלו ליהנות במהלך האירוע.

האטרקציה הכי מבוקשת בלופטים היא לרוב הבריכה. חוגגים רבים מעוניינים לקיים את המסיבה סביב הבריכה ולכן בוחרים לופט בנתניה לבר מצווה הכולל בריכה. בריכה במקום מייקרת מעט את הלופט אך לא באופן משמעותי. אם האירוע הוא בחודשי החורף ניתן למצוא גם לופטים הכוללים בריכה מחוממת.

מאיפה מתחילים?

אם החלטתם לחגוג בר מצווה בלופט אינכם צריכים לדאוג כי עבודה רבה לפניכם. החלק החשוב ביותר הוא בבחירת לופט מתאים. לפני הזמנת הלופט הכינו רשימה של המוזמנים, לאחר שיש בידכם מספר המוזמנים בדקו האם רוב המוזמנים הם חברים של חתן בר המצווה או אורחים מבוגרים יותר. בהתאם למוזמנים עליכם להחליט על הקונספט של האירוע. עם החלטה זו החלו לחפש את הלופט המתאים, ניתן לצמצם את האפשרויות של הלופטים המוצעים לפי מספר המוזמנים ולפי האטרקציות בהן אתם מעוניינים. אם יש אטרקציות שחשובות לכם הכניסו אותן לאפשרויות החיפוש גם כן.

בתוצאות החיפוש יעלו בפניכם מספר לופטים המתאימים לצרכים שלכם. התקשרו ובררו עם בעלי הלופט על המקום, על התאריך בו אתם מעוניינים, שעת קבלת הלופט והחזרתו, השירותים הנוספים שמציע והמקום וכמובן המחיר עבור הלופט. בחרו בלופט המתאים ביותר מכל הבחינות. מזל טוב!


לופטים בנתניה - צפו ברשימה המלאה