הגיע הזמן לחגוג, הבת הקטנה שלכם מגיעה למצוות! הבת שלכם רוצה להזמין את כל החברים ולחגוג איתם. עברו הימים בהם הייתם צריכים להפוך את הבית ולחגוג עם כל החברים בסלון (בתקווה שלא יהרסו או ישברו שום דבר בבית) – היום חוגגים בלופטים. בכל עיר ישנם לופטים וגם אתם תוכלו למצוא לופטים בנתניה לבת מצווה של בתכם.

לופטים בנתניה - צפי עכשיו ברשימת הלופטים המלאה

לופט בנתניה - לדוגמא

למה כדאי לחגוג בלופט?

כיום מקובל מאוד לחגוג בלופט ולא לשווא, לופט בנתניה לבת מצווה מספק את כל מה שמסיבה טובה צריכה. רוב הלופטים מגיעים מאובזרים במקומות ישיבה יוקרתיים ונוחים, מקום בו ניתן לקיים הפעלות וכמובן אטרקציות שונות. בנוסף ניתן להזמין קייטרינג דרך הלופט או דרך חברה חיצונית או לחלופין להגיש אוכל ביתי.

ישנם לופטים בנתניה לבת מצווה שהם קטנים מאוד המתאימים לאירוע של עד 20-30 איש וישנם לופטים ענקיים היכולים להכיל מאות מוזמנים. כך שתוכלו להתאים את גודל הלופט לאירוע.

ניתן לעצב את הלופט כרצונכם, אם הקונספט של בת המצווה הוא נשף נסיכות ניתן להביא את כל התפאורה המתאימה לנשף ללופט. לחלופין, קיימים לופטים המעוצבים מראש עבור מסיבות מסוימות ומותאמים במיוחד עבור מסיבות בת מצווה או בר מצווה. אירוע כזה משאיר אחריו רושם רב, האורחים ייהנו ויזכרו לטובה את האירוע המוצלח שלכם.

האטרקציות של הלופטים

אחד היתרונות הגדולים של הלופטים אלו האטרקציות, אין צורך להזמין אטרקציות כי הן קיימות כבר במקום. בכל לופט יש אטרקציות אחרות, לופט בנתניה לבת מצווה דואג כי האטרקציות שיהיו אצלו בלופט יתאימו לחגיגות בת או בר מצווה.
בין האטרקציות ניתן למצוא שולחנות משחק, קונסלות משחק, עמדת קריוקי הכוללת מערכת סאונד איכותית, ספות יוקרתיות בהם ניתן לשבת לארוחה ובזמן ההפעלה שתזמינו עבור האירוע. קיימים לופטים המציעים גם תוספת של די-ג'יי לבת מצווה שידאג ללוות את האירוע במוזיקה המתאימה.

אטרקציה נוספת ומבוקשת מאוד היא הבריכה. קיימים לופטים רבים עם בריכה המאפשרים לכם לקיים חלק מהאירוע (או את כולו) סביבה. קיימות גם בריכות מחוממות המיועדות לחודשי החורף. חשוב שתדעו כי במידה ותחליטו לקיים מסיבה גדולה סביב הבריכה עליכם להזמין מציל.

מאיפה מתחילים?

ארגון בת המצווה כולל לא מעט עבודה אך ניתן לחסוך הרבה עבודה בבחירת הלופט הנכון. חפשו לופט בנתניה לבת מצווה בגודל המתאים למספר המוזמנים שלכם, כתבו את האטרקציות שאתם מעוניינים בהן ותקבלו רשימת לופטים המותאמים לחיפוש שלכם.

כעת תוכלו לראות את תמונות המקום ומה הוא מציע, בחרו את הלופטים שנראים לכם הכי מתאימים והחלו להתקשר לבעלי הלופטים. בשיחה תקבלו אינפורמציה נוספת לגבי המקום, התוספות שניתן להוסיף ועוד. כמו כן תקבלו הצעות מחיר לתאריך המבוקש. לאחר שיחת הבירור מומלץ להגיע למקום ולראות אותו, במידה והכל מתאים אפשר להמשיך בסידורי האירוע. מזל טוב!