החברה הטובה מתחתנת והגיע הזמן לארגן מסיבה בלתי נשכחת עבורה. ישנן אופציות רבות לחגוג לה אך הדרך הטובה ביותר היא לשכור לופט באשדוד למסיבת רווקות.

למה דווקא באשדוד?

לופטים באשדוד למסיבת רווקות נמצאים קרוב לבית, אין צורך להרחיק ולנסוע לעיר רחוקה שישנם לופטים מצויינים המציעים את כל מה שאתן צריכות למסיבה ממש קרוב לבית. סיבה נוספת לבחירת לופט באשדוד הוא שכל החברות יוכלו להגיע במונית ולשתות אלכוהול כמה שירצו, כפי שנהוג לשתות במסיבת רווקות.

אם אתן גרות באזור אחר בארץ אינכן חייבות להגיע דווקא אל לופטים באשדוד למסיבת רווקות אלא למצוא לופטים רבים בעיר מגוריכם.


לופטים באשדוד - צפי עכשיו ברשימה המלאה

מה כוללים לופטים למסיבת רווקות?

ישנם סוגים שונים של לופטים למסיבת רווקות באשדוד, כל אחד מהם כולל אטרקציות אחרות וגודל לופט שונה. בהתאם לכלה ולבנות המוזמנות ניתן לבחור באטרקציות המתאימות. האטרקציות הנפוצות בלופטים הן:

•    בר - הבר בלופטים השונים לא מגיע מלא אלא רק מאפשר לבנות לשבת בנוחות מול הבר ולשתות בבר פרטי משלהן. רוב הבנות במסיבות רווקות מגישות בתחילת הערב מאכלים וחטיפים שונים על הבר ובהמשך מחליפות את המאכלים באלכוהול משובח ומתחילות בחגיגה האמיתית.

•    קריוקי – אין דבר מהנה יותר מאשר לשיר בקול לכלה ובהמשך הערב סתם כך. ישנם לופטים באשדוד למסיבת רווקות הכוללים מערכת קריוקי.

•    בריכה – הברכות לא מוגבלות רק לעונת הקיץ וניתן להזמין לופט עם בריכה מחוממת בחודשי החורף. ישנם סוגים שונים של בריכות בלופטים, חלקן קטנות ומאפשרות טבילה של מספר בנות וחלקן גדולות ומאפשרות לבנות לחגוג כל הערב בתוך הבריכה ואף להכין משחקים לערב הקשורים לבריכה.

•    ג'קוזי – לבנות שאוהבות יותר להתפנק ולהנות ממנוחה אמיתית ניתן לשכור לופט עם ג'קוזי. הג'קוזי הוא בדרך כלל גדול ומפנק ומתאים לארבע עד שמונה בנות. חשוב לזכור לא לשתות יותר מדי ולהיכנס לג'קוזי ולזכור שלנשים בהריון אסור להיכנס לג'קוזי.

•    שולחן סנוקר – משחק סנוקר הוא משחק מהנה במיוחד עבור מספר בנות חוגגות.

כיצד מוצאים לופט למסיבת רווקות באשדוד?

לאחר שתשוחחו עם כל הבנות המוזמנות ותדעו בדיוק כמה בנות מגיעות למסיבת הרווקות תוכלו להתחיל לחפש לופט מתאים. ניתן למצוא באתר מגוון לופטים באשדוד למסיבת רווקות, בחרו את אלו הנראים לכם ביותר לפי מראה המקום, גודלו וגם לפי האטרקציות שהוא מציע. התקשרו ובררו עם בעלי הלופט לגבי התאריכים המתאימים לכם, שאלו אותם מהי שעת קבלת הלופט ומהי השעה בה צריך לסיים את המסיבה.

לגבי המחיר חשוב שתדעו כי ימי חול זולים יותר מימי סוף השבוע, כמו כן בסוף השבוע המחיר עבור יום חמישי שונה מיום שישי בצהריים או יום שישי בערב. לאחר שתבררו את כל הפרטים תבחרו את הלופט המתאים לכן ביותר. מזל טוב!