מסיבת רווקים זהו ערב מיוחד לו החתן המיועד מחכה הרבה זמן. לא קיימים הרבה מקרים בהם הוא יכול לפגוש את כל החברים הטובים שלו בערב בו מותר לו לשתות, להנות ולעשות מה שבא לו לפני החתונה.

כדי שהחתן יהנה מהערב יש צורך בארגון יסודי של מסיבת רווקים. השלב הראשון בארגון המסיבה הוא למצוא מקום לקיים אותה. עדיף שלא לקיים את המסיבה בבית של אחד החברים אלא במקום המיועד למסיבת רווקים. בדיוק בשביל זה קיימים לופטים באשדוד למסיבת רווקים.


לופט באשדוד - צפה עכשיו ברשימת הלופטים המלאה!

למה דווקא לופטים באשדוד למסיבת רווקים?

רוב החברים של החתן גרים באשדוד ובמושבים בסביבה, אין צורך שתיסעו ללופט בתל אביב או בראשון לציון כשיש לעיר שלכם כל כך הרבה לופטים מצויינים להציע. ניתן למצוא לופטים באשדוד למסיבת רווקים בגדלים שונים הכוללים אטרקציות רבות.

תהליך בחירת הלופט

אם החלטתם לבחור לופט באשדוד למסיבת רווקים דעו כי קיימים לופטים רבים בעיר אך לא כולם מתאימים למסיבת רווקים, יש המותאמים דווקא למסיבת רווקות גם בעיצוב וגם באטרקציות ויש המתאימים לחגיגת בר או בת מצווה. לכן בשורת החיפוש הקלידו לופט באשדוד למסיבת רווקים, כך תהיו בטוחים כי תקבלו את הלופטים המתאימים.

מבין התוצאות חפשו לופט המתאים למספר המוזמנים. ישנם לופטים קטנים המתאימים למסיבות קטנות של עד עשרה בנים וישנם לופטים גדולים המתאימים למסיבות של 100 איש ויותר, כמובן שיש גם לופטים בינוניים.

לאחר שתמצאו לופטים בגודל המתאים חפשו את הלופטים הכוללים את האטרקציות שמעניינות אתכם.

האטרקציות השונות של לופטים למסיבת רווקים

מסיבת רווקים מוצלחת צריכה להתאים לאופי החתן וחבריו. אם החתן אוהב לשחק קלפים ניתן למצוא לופטים באשדוד למסיבת רווקים הכוללים שולחן פוקר עם כל האביזרים הנדרשים. אם החתן יותר אוהב לשחק סנוקר, ניתן למצוא לופט עם שולחנות סנוקר, אם דווקא שירה היא התחביב שלו תוכלו לבחור בלופט עם עמדת קריוקי הכוללת מסך גדול ומיקרופונים. האטרקציות של הלופטים הן רבות, כל שנותר לכם המארגנים הוא רק לבחור מה יתאים למסיבה שלכם. כמו כן, ניתן להזמין אטרקציות נוספות ללופט עצמו.

ומה עם האוכל והאלכוהול?

בשונה ממסיבת רווקות במסיבת רווקים לא תראו את המוזמנים מגיעים עם קישים וסלטים לאירוע. למסיבת רווקים בדרך כלל מזמינים אוכל מוכן, אך ישנם לופטים המציעים גם אפשרויות אחרות. ניתן להזמין לופטים הכוללים עמדת מנגל, כך שבמהלך המסיבה תוכלו להכין בשר על האש. כמו כן, ישנם לופטים המציעים שירותי קייטרינג, ניתן להזמין מהם אוכל לפי בחירתכם.

כך גם לגבי האלכוהול, ברוב הלופטים קיים בר משקאות המגיע ריק משתייה, אך מאפשר לשבת על כסאות גובהים של בר, להכין ולהגיש משקאות בבר. אתם יכולים לרכוש מבעלי הלופט אלכוהול או להביא אלכוהול איתכם לאירוע.