זה מרגיש כאילו הוא רק נולד, השנים חלפו מהר ולפתע הילד הקטן שלכם הגיע למצוות. אירוע בר המצווה הוא אירוע מרגש עם העלייה לתורה המסמלת את המעבר מהילדות לבגרות.

החגיגה בדרך כלל לא נגמרת בבית הכנסת ואת החגיגה האמיתית חוגגים עם החברים והמשפחה באירוע מיוחד. אם בעבר היה נהוג לחגוג בר מצווה רק באולמות אירועים היום לא כך הדבר. כיום קיימים לופטים המיועדים במיוחד לאירועים אלו, הלופטים נמצאים בערים רבות בארץ כך שאתם יכולים לחגוג בשמחה קרוב לבית בלופט באשדוד לבר מצווה.


לופטים באשדוד - הכי יפים בארץ! (לחץ כאן)

למה כדאי לחגוג בר מצווה בלופט?

קודם כל לופטים באשדוד לבר מצווה נמצאים באזור מגוריכם. אין סיבה שתיסעו רחוק או תגרמו לאורחים לנסוע רחוק עבור האירוע. ישנם לופטים רבים בעיר וניתן למצוא את הלופט המתאים ביותר עבורכם.

אם אתם מזמינים רק חברים של חתן בר המצווה ניתן להתאים את הלופט למסיבה עבור בני גילו, לעומת זאת אם אתם מזמינים בעיקר את בני המשפחה לאירוע ניתן למצוא לופטים המיועדים לאירוע מסוג זה.

הבחירה בלופט היא על מנת לעצב את האירוע לפי טעמכם ורצונכם, תוכלו לעצב את המקום בדרך מיוחדת המותאמת בדיוק לחתן בר המצווה ולקונספט של הערב. האורחים שלכם יצאו מהאירוע נפעמים והרושם הטוב ישאר עוד זמן רב אחרי האירוע.

מה כולל לופט לבר מצווה?

לופטים באשדוד לבר מצווה מספקים לכם שירותי קייטרינג ושירותי בר לפי דרישה. אם אתם מעוניינים להזמין את שירותי הקייטרינג והבר ממקום אחר תוכלו לעשות זאת בלי שום בעיה – זאת בניגוד לאולמות האירועים בהם אתם מחוייבים להזמין את הקייטרינג של האולם. בנוסף לכך לכל לופט יש אטרקציות נוספות שמגיעות עם המקום או אטרקציות אותן ניתן להוסיף במיוחד לאירוע שלכם.

האטרקציות של לופטים באשדוד לבר מצווה

מכיוון שקיימים הרבה לופטים באשדוד לבר מצווה קיימים גם סוגים רבים של אטרקציות:

•    קריוקי – בלופטים רבים קיימת גם האפשרות להוסיף עמדת קריוקי, בני הנוער (וגם המבוגרים) שאוהבים לשיר ייהנו לשיר קריוקי מול מסך ענק וסאונד מצויין.

•    בריכה – לופטים רבים כוללים בריכה, הבריכה לרוב היא חיצונית וניתן להיכנס אליה רק בימות הקיץ החמים. ישנם לופטים גדולים בהם קיימת בריכה גדולה המאפשרת לחגוג סביבה ולהפוך את חלק מהאירוע למסיבת בריכה. ישנן מספר לופטים המציעים גם בריכה מקורה שניתן להיכנס אליה בכל ימות השנה.

•    קונסולות משחק – אין דבר מהנה יותר עבור החברים של חתן בר המצווה (ושוב- גם למבוגרים) מאשר לגלות שהאירוע כולל קוסנלות משחק, הם נהנים לשחק כל הערב וחוזרים מרוצים.

קיימות עוד אטרקציות רבות שניתן לבחור ולהוסיף לחגיגת בר המצווה שלכם, הכל תלוי בקונספט של האירוע, במספר המוזמנים וכמובן הכי חשוב בחתן בר המצווה.