חגיגות בת המצווה עברו לאט לאט מאולמות אירועים ומועדוני נוער אל הלופטים, כיום כל כלת בת מצווה שמחפשת מקום לחגוג מחפשת קודם כל לופט. מכיוון שיש לופטים רבים ברחבי הארץ ניתן למצוא בקלות לופטים באשדוד לבת מצווה, לופטים הנמצאים קרוב לביתכם וקרוב לאורחים שלכם.

מגוון אדיר של לופטים באשדוד - צפו עכשיו

מה מיוחד כל כך בלופט?

למה כל כך הרבה אנשים התחילו לחגוג בלופטים? המעבר לחגיגות בלופטים הוא לא רק בבת מצווה ובר מצווה, יש החוגגים גם חתונות בלופטים ויש המארגנים מסיבות פרטיות או מסיבות רווקים ורווקות בלופטים. הלופט מאפשר לכם לעצב אותו כרצונכם, המקום שייך לכם למספר שעות ואתם יכולים לסדר ולעצב אותו לפי הצרכים שלכם.

לופט מאפשר לכם לקיים מסיבות קונספט בקלות, כך שאם בתכם מעוניינת באירוע בת מצווה בנושא מסויים חפשו לופט באשדוד לבת מצווה שיתאים לאירוע בו היא מעוניינת. אירוע כזה הוא אירוע שהאורחים שלכם ושלה יזכרו לטובה לעוד זמן רב.
בנוסף לכך, לופטים כוללים גם אטרקציות רבות שלרובן אין צורך להוסיף עוד כסף וניתן להפעיל באופן עצמאי או בעזרת מפעיל.

מה כולל הלופט?

קיימים הרבה לופטים באשדוד לבת מצווה וכל אחד מהם מציע אטרקציות שונות. הלופטים מותאמים במיוחד עבור בת המצווה וכוללים שולחנות משחק, קונסולות משחק, פינות ישיבה יוקרתיות, בר ללא אלכוהול הכולל כסאות גבוהים כדי שהילדים ירגישו גדולים, עמדת קריוקי איכותית שתאפשר למוזמנים לשיר ולהנות.

אחת האטרקציות שהילדים יותר אוהבים זו הבריכה, ניתן להזמין לופט באשדוד עם בריכה ולחגוג סביבה (שימו לב שאם תבחרו בבריכה עליכם לדאוג למציל). גם אם בת המצווה היא בחודשי החורף ניתן לחגוג סביב הבריכה. קיימים לופטים עם בריכה מחוממת המיועדים במיוחד לחודשים אלו.

כמה עולה לופט?

מחיר השכרת לופט משתנה לפי מספר גורמים, הראשון הוא יום האירוע, זול יותר לחגוג בימי חול לעומת סופי השבוע, ההבדל במחיר יכול להיות משמעותי. מספר המוזמנים גם כן משפיע על המחיר של הלופט, ככל שיש יותר מוזמנים לאירוע מחיר הלופט גבוה יותר. בנוסף, האטרקציות במקום גם כן משפיעות על המחיר, לופט הכולל הרבה אטרקציות ובעיקר בריכה יקר יותר מאשר לופט הכולל מעט אטרקציות.

בחירת לופט

כדי לבחור לופט עליכם לחפש בין לופטים באשדוד לבת מצווה את הלופט המתאים, הכניסו את מספר המוזמנים ואת האטרקציות בהם אתם מעוניינים – למשל בריכה. לאחר הכנסת הפרטים הדרושים יעלו בפניכם כל אותם לופטים באשדוד לבת מצווה המתאימים לדרישות שלכם.

התקשרו לבעלי הלופטים הנראים לכם ביותר לפי התמונות, בררו איתם לגבי הלופט - שעת הקבלה וההחזרה שלו, מה מקבלים בעת השכרת הלופט ומה ניתן להוסיף ללופט וכמובן את המחיר עבור הלופט. הדרך הטובה ביותר להחליט על לופט היא להגיע ולראות אותו לכן כדאי לקבוע עם הלופטים שבחרתם כדי לראות כיצד תעצבו שם את בת המצווה המושלמת.