בשעה טובה הגיע יום החתונה וכמובן שלפני מפיקים את אחד האירועים המכוננים – מסיבת רווקות או מסיבת רווקים. אז החלטתם ללכת עם הזרם ולחגוג במקום המושלם למסיבה כזו – לופט מעוצב ומושקע.
אז יש רשימת מוזמנים, רשימת קניות ותכנונים. אם אתן רווקות אתן בטח בעיצומן של הכנות של משחקים וחידונים או סקר שוק כדי לסגור הפעלה ואם אתם רווקים אתם בוודאי קונים אלכוהול בסיטונאות, אבל בעצם כמה עולה לופט? אנחנו כאן כדי לעשות סדר בדברים.
כמה עולה לופט למסיבת רווקים?
כשאתם שואלים את עצמכם כמה עולה לופט למסיבת רווקים, או כמה עולה לופט למסיבת רווקות, יש מספר משתנים שכדאי להביא בחשבון:
היום של המסיבה
באמצע השבוע – ימים ראשון עד רביעי, המחירים יהיו זולים יותר. כמה עולה לופט בימים האלו? כ 500 ₪ פחות מבסוף שבוע, זאת אומרת ימים חמישי, שישי ושבת. הסיבה היא הבדלים בין היצע לביקוש והסיבה בסופ"ש יותר נוח לחגוג ולכן אלו ימים פופולאריים למסיבות.
כמות הרווקות או הרווקים
אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה לופט למסיבת רווקים, קחו בחשבון את מספר החברים שמוזמנים. ככל שהכמות תעלה, המחיר יעלה, מתוך שיקולים של בלאי של הלופט והציוד בו. כנ"ל לגבי מסיבת רווקות, אך עם הבדל אחד קטן – כמות זהה של רווקות תעלה לפעמים פחות מכמות זהה של רווקים, כי בחורות נוטות לשתות פחות ולהשאיר את המקום יותר מסודר.

הגודל כן קובע
מי ששואל את עצמו כמה עולה לופט, חשוב שיזכור ששיש גדלים שונים של לופטים. יש לופטים אינטימיים וקטנים למסיבות של 15-20 איש ויש לופטים ענקיים שמסוגלים להכיל גם 60, 80 איש ויותר. לופט גדול יותר בדרך עולה יותר. רוצים לדעת כמה עולה לופט למסיבת רווקות? צלצלו ללופט שיכול להכיל 15 בנות ולופט שיכול להכיל 70 בנות ותגלו לפעמים הפרשים משמעותיים במחיר.
4 עונות
אז כמה עולה לופט למסיבת רווקים ביולי? פחות מכמה עולה לופט בנובמבר. מדוע? שוב עניין של היצע וביקוש. חודשי החורף הם התקופה בה התנועה דלילה יותר (וגם יש פחות חתונות) ובעלי הלופטים ששים לסגור כל אירוע אפשרי, גם אם זה אומר שהם צריכים להתגמש במחיר. אז לופט שעולה כ 2500 ₪ בחודש קיץ חם יכול לרדת אפילו ל 2000 ₪ ויותר בחודש חורפי וסגרירי.
אין חגיגה בלי בריכה
כלומר, יש, אבל היא תהיה פחות סקסית ותעלה פחות. אז כמה עולה לופט עם בריכה? תלוי. אם מדובר בלופט גדול ויוקרתי שמכיל בריכה מפנקת עם חיפוי מפואר, אז המחיר יכול להגיע גם ל 2500-2800 ₪ בסופ"ש וביום חמישי בפרט. עם זאת, יש לופטים עם בריכה צנועה יותר, שעדיין יכולה לתת ערך מוסף למסיבה ולשדרג אותה למסיבת בריכה מגניבה. לופטים כאלה יכולים לעלות גם כ 2100 ₪ בסופ"ש וכמובן שאם תזיזו את האירוע לאמצע השבוע הם יעלו פחות.
כמה עולה לופט למסיבת רווקים בדרום?
תתפלאו, אבל לא פחות מאיזור המרכז. אמנם לאיזור הדרום יש תדמית של זול יותר בהרבה תחומים, אבל בתחום הבילוי בלופטים המחיר פחות או יותר זהה למרכז. אז כמה עולה לופט בדרום? אם זה ביום חמישי, למסיבה של 20 רווקים, בלופט מאובזר, זה יעלה בערך כמו לופט דומה בתל אביב, או מקסימום טיפה פחות, ללא הבדל משמעותי.
חגיגות על גג העולם
יש לופטים שמציעים חוויה קצת שונה משהיה במקום סגור, מעוצב ומושקע ככל שיהיה. מדובר בלופטים שנמצאים על גג של בניין או שמציעים איזו יציאה למרפסת. למסיבה בלופטים כאלה יש ערך מוסף משום שאתם מקבלים חוויה של וילה תמורת מחיר של לופט, ואווירה משוחררת ומיוחדת יותר. הרבה פעמים תמצאו בגג או במרפסת עמדת נרגילות חביבה או עמדת ברביקיו כדי לעשות בשרים "על האש". אז כמה עולה לופט עם מתחם פתוח? לרוב מעט יותר מלופט שהוא כולו חלל סגור.
מבצעי הרגע האחרון
לופט שהיה לו אירוע שבוטל או לופט שלא הצליח לסגור אירוע ביום מבוקש, יוריד הרבה פעמים את המחיר לקראת הסופ"ש. כמה עולה לופט שנשאר ריק? תלוי במחיר ההתחלתי שלו, אבל היו גם מקרים שלופטים שגובים 2100 ₪ בימים כתיקונם, הורידו את המחיר ל 900 ₪, למשל.