כמה עולה וילה למסיבת רווקות?
כמה עולה וילה למסיבת רווקים?
לפי מה נקבע המחיר? ומתי אפשר לקבל הנחה?


כשבוחרים וילה למסיבת רווקות או למסיבת רווקים, מחיר של כל וילה – בצפון, במרכז או בדרום יכול להיות תלוי בכמה גורמים שכדאי להכיר כדי לתכנן מראש את התקציב. אנחנו כאן כדי לעשות סדר בדברים החשובים שצריך לדעת כששוכרים וילה למסיבה

אופי המסיבה
מכיוון שמסיבת רווקות היא בדרך כלל סולידית ורגועה יותר, היא יכולה להוזיל את העלויות בכ 200-500 ₪. בוילה למסיבת רווקים מחירים עשויים להיות מעט גבוהים יותר משום שלוקחים בחשבון שמסיבות מסוג זה כוללות שתיה מרובה ואווירה משוחררת יותר עם נטיה להשאיר קצת יותר "בלגן" מאחור.
מספר חדרי שינה
כמסתכלים על וילה למסיבת רווקים או וילה למסיבת רווקות, מחירים יהיו תלויים גם בגודל המקום. באופן טבעי, יציעו לכם כשיש 2-3 חדרים בוילה למסיבת רווקים, מחיר המקום יהיה נמוך יותר מאחוזה מפוארת הכוללת 8 חדרי שינה ויש אפשרות להלין בה כמות גדולה של אנשים בנפרד.
מיקום בארץ
הוילות היקרות ביותר בארץ נמצאות בקיסריה ומאופיינות בעיצוב מפואר ותמחור שתואם את האיזור היוקרתי בו הן נמצאות. אם וילה בצפון למסיבת רווקים יכולה לעלות גם כ 3000 ללילה, בקיסריה המחיר יכול לזנק ל 3800-4000 ואף יותר.
וילה עם בריכה
אמנם אין כיום כמעט וילות ללא בריכה, אבל כשבוחנים למשל וילה למסיבת רווקות, מחיר יכול להיות מושפע גם מגודל הבריכה והעיצוב שלה. בעוד שיש וילות עם בריכה חיצונית צנועה יחסית, יש גם וילות עם בריכה מובנית בחיפוי דק או כל עיצוב יוקרתי אחר והיא מרווחת ומיועדת לכמות גדולה של חוגגים. במקרה כזה כשבוחרים לדוגמה וילה למסיבת רווקות, מחירים של וילות עם בריכה מפוארת יהיו גבוהים יותר.
הבדלי עונות
בענף הוילות למסיבת רווקים ווילות למסיבת רווקות, מחירים נקבעים בין השאר לפי האם מדובר באירוע חורף או קיץ. מכיוון שהקיץ מבוקש הרבה יותר, המחירים בו יכולים להיות גבוהים ב 500 ₪ ללילה ויותר מאשר בחורף כשאז היצע עולה על הביקוש.

לילה אחד או יותר
בעניין הזה, הכל תלוי בתקציב שלכם למסיבה ובכלל. באופן כללי, לינה לשני לילות והלאה תעלה כמובן יותר מלינה ללילה אחד וכדאי שתחשבו מראש כמה אתם מעוניינים להוציא על הפינוק. עם זאת, כשבוחרים וילה למסיבת רווקים, מחירים של "עסקת חבילה" לכמה לילות יכולים לצאת משתלמים במיוחד ולהיות שווים את הכסף. למשל, לילה בוילה בצפון יכול לעלות 3500 ₪, אבל אם תחליטו שאתם לוקחים לשני לילות, יהיה אפשר לנהל מו"מ ולהוריד את המחיר ל 3000.
שימו לב שאם אתם מחפשים וילה למסיבת רווקים או וילה למסיבת רווקות, מחיר של מקום יכול להיות מותנה ביותר בהשכרה לשני לילות או יותר ובכלל לא תהיה אפשרות לשהיה של לילה אחד, במיוחד לא בעונות בהן הביקוש רב (חודשי הקיץ).

מספר המוזמנים
אם אתם מחפשים וילה למסיבת רווקים, מחיר של וילה בצפון או במרכז יהיה מושפע מכמות המוזמנים שלכם. זאת-אומרת שגם וילה שבתפוסה המלאה שלה יכולה להכיל 20 איש, תעלה פחות אם תתחייבו לבעל המקום שהמסיבה תתקיים רק ל 10 אנשים. הסיבה היא שיותר אנשים משמעותו יותר בלאי לציוד בוילה ואם מדובר בבליינים רציניים שמחפשים וילה למסיבת רווקים, מחיר יכול לגלם בתוכו (או בתוספת) איזשהו סכום "בטחון" לכיסוי נזקים פוטנציאליים.
גם במקרה של וילה למסיבת רווקות, מחירים ירדו משמעותית אם יש לכן 8 בנות ולא 15. ההבדלים יכולים להיות בהפרשים של כ 200-500 ללילה או לאירוע ולכן חשוב שתדעו מראש כמה חברות או חברים מגיעים למסיבה.

תוספות בתשלום
הרבה וילות מציעות מגוון פינוקים ואטרקציות בתוספת תשלום, מעבר למחיר ללילה. כשמסתכלים על וילה למסיבת רווקות, מחיר לארוחת בוקר למשל יכול לנוע בין 50-120 ₪. עוד פינוקים שניתן להזמין בתוספת מראש עם מסז'ים, שף אישי שיגיע למטבח הוילה עצמה ויבשל או כל פעילות אחת למסיבת רווקים או למסיבת רווקות. אם אתם מעוניינים בוילה למסיבת רווקים, מחירים של אקסטרות כגון מסז'יסטית או חשפנית יכולים להעשות בתיאום מראש מול בעל המקום וכדאי לברר על דילים משתלמים במיוחד.

ולסיום – אל תשכחו הוצאות מסביב
אמנם זה לא קשור ישירות לוילה, אבל כשסוגרים וילה למסיבת רווקים או וילה למסיבת רווקות, מחירים של אלכוהול, דלק, נשנושים וכדומה הם משהו שחשוב להביא בחשבון כשבונים את התקציב למסיבה.

לחצו כאן לוילות למסיבות רווקים בכל הארץ
לחצו כאן לגלריות של וילות למסיבת רווקות