> כמה עולה לופט למסיבת רווקים?
> כמה עולים לופטים במרכז הארץ?
> ממה מושפע המחיר? איך אפשר לחסוך קצת?

 

מחירי לופטים במרכז מושפעים מהמון גורמים. המיקום, גודל הלופט, בריכה, ג'קוזי, ריהוט, אביזרים, אלכוהול, ציוד מוסיקה ועוד. ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים לופט חדש!


לופטים מחירים

 

מה משפיע על מחירי הלופטים?

אין ספק כשרוצים לחגוג מסיבה איכותית בלופט, מחיר הוא אחד הדברים הראשונים שמביאים בחשבון. לכל אחד יש את התקציב שלו ואת הסכום שהוא מוכן להוציא על האירוע שמתוכו כמובן מוגדר מראש כמה מוכנים לשלם על הלופט עצמו. כשסוגרים למשל לופט למסיבת רווקים, מחיר כולל גם חשיבה מוקדמת על עלויות של אלכוהול למשל. כשחושבים לחגוג בלופט למסיבת רווקות, מחיר השכרת הלופט הוא חלק ממכלול התקציב שכולל למשל גם סדנא או הפעלה שהזמנתן למסיבה.

מכיוון שהמבחר הוא גדול מאוד בתחום הלופטים, מחירים הם עניין משתנה מלופט ללופט. לכן, החלטנו לעשות לכם מעט סדר בדברים כדי שתבינו מהם הגורמים לתמחור של הלופטים וכיצד תוכלו לבחור את הלופט שמתאים לכם ביותר במחיר המשתלם עבורכם ביותר.

היום בשבוע

בעולם הלופטים, השבוע מתחלק ל-3 חלקים: ימים ראשון עד רביעי, יום חמישי וימים שישי ושבת.
ביום חמישי יעלה לכם הרבה יותר מבאמצע השבוע או בשישי שבת, משום שזהו היום הפופולרי ביותר למסיבות. כשמביטים בענף הלופטים, מחירים ביום חמישי יכולים להתחיל מ 1000-1200 ₪ בלופט הקטן והצנוע ביותר או בחדרי קריוקי, ויכולים להגיע אפילו עד 2800-3000 בלופט גדול ויוקרתי.
בימים שישי ושבת המחיר יכול לצנוח בכ 10% ויותר ולהגיע ל 800-900 ₪ בלופט קטן ו 2200-2500 בלופט גדול.
 

ימים ראשון עד רביעי הם הימים עם הכי פחות ביקוש. החלטתם על חגיגה בלופט? מחיר אטרקטיבי במיוחד מחכה לכם בימים אלו. לופט קטן או חדר קריוקי ישמח לפתוח את שעריו עבור 600-700 ₪ באמצע השבוע ולופטים גדולים יוזילו את האירוח אפילו עד ל 1000 ₪, כדי לסגור אירוע בימים פחות פופולאריים.

גודל המקום ומספר המוזמנים

אפשר לחלק את הלופטים לכמה סוגים עיקריים:


לופטים ל 10-20 איש: יהיו הזולים ביותר. אם אתם מעוניינות למשל בלופט למסיבת רווקות, מחיר של מקום כזה יכול מאוד להתאים לכן.
 

לופטים ל 20-80 איש: זהו הסטנדרט של רוב הלופטים. אם יש לכם בין 20-80 איש ואתם עושים סקר שוק על לופטים, מחירים סופיים יקבעו בהתאם לכמה אנשים יש לכם בפועל. כלומר, אם הלופט יכול להכיל 60 איש ולכן יש 45 איש, המחיר יהיה יותר נמוך מאשר אם תזמינו מספר אנשים כמספר האנשים שהלופט יכול להכיל.

לופטים ענקיים ל 80-120 איש ויותר: אין ספק שכשמדובר בסוג כזה של לופט, מחיר ייקבע בהתאם לגודל של המקום וכמה אנשים תזמינו אליו. אם יש לכם אירוע גדול במיוחד ואתם מעוניינים בכזה סדר גודל של לופט, מחיר יכול להיות בקלות גם 3500 ₪.

מבצעי הדקה ה-90

לכל לופט יש תקופות של עומס ותקופות עם פחות אירועים. אם הגעתם לסוג כזה של לופט, מחיר של מקום יכול לרדת משמעותית מתוך רצון לסגור את האירוע. בהתאם לכך לקראת הסופ"ש הרבה לופטים מורידים מחירים בתקווה לסגור כמה שיותר מסיבות בתחומם. אם נזכרתם קצת ברגע האחרון שאת המסיבה ביום שישי הקרוב אתם רוצים לערוך באחד הלופטים, מחירים אטרקטיביים במיוחד מחכים לכם.

בריכה בלופט

לופטים עם בריכה יעלו יותר מלופטים עם ג'קוזי בלבד, משום שהם יוקרתיים יותר ומשום שעלויות תחזוקה של בריכה גבוהות יותר מהחלפת מים בג'קוזי. קחו בחשבון בבחירת לופט – מחיר של מתחם עם בריכה יעלה יותר ויש להביא זאת בחשבון.

חדרי קריוקי

אם אתם מחפשים למשל לופט למסיבת רווקים, מחיר של חדר קריוקי יהיה מאוד אטרקטיבי עבורכם. מדובר בלופט סטנדרטי יחסית שלא מציע הרבה אטרקציות מעבר לבסיס: מערכת קריוקי משוכללת, מערכת הגברה, מיקרופונים, מקרן ופינות ישיבה. כמובן שבכזה לופט מחיר המקום כולל יכולת לחגוג ללא הגבלת רעש והמחיר שלו יכול לנוע בין 600 ₪ באמצע השבוע ל 1200 ₪ בסוף שבוע.

אפשרות ללינה

ישנם לופטים המכילים חדר שינה מפנק בו יכולים שני אנשים ללון בכיף, ויש לופטים גדולים שאין שום בעיה להוסיף בהם מזרנים ולארגן לינה לכמות גדולה יותר של אנשים. מחיר של לופט עם אופציה ללינה יהיה יקר יותר משום שהשימוש בו ארוך יותר מבאירוע רגיל. המחיר הסופי יקבע מול בעל הלופט בהתאם למשך השהיה אשר יוסכם מראש.

לופט עם חצר

מחיר של לופט עם יציאה לחצר חיצונית יכול להיות יקר יותר בכמה מאות שקלים מלופט שנמצא כולו במתחם סגור, בשל היוקרה שלו והאווירה ה "פתוחה" שהוא מציע.


>> מגוון אדיר של לופטים למסיבות - לחץ כאן
>> לופט למסיבת רווקים - מדהים