אנחנו בטוחים שלכבוד מסיבת הרווקים שאתם מתכננים, בדקתם לופטים בכל הארץ, גייסתם כסף, הזמנתם את כל החבר'ה שיודעים לעשות שמח, וקניתם המון המון אלכוהול.
אספנו בשבילכם רעיונות למבחר משחקי שתיה שיוכלו לשמש אתכם במסיבת הרווקים שלכם. כי בין אם אתם חוגגים בלופט ברחובות, וילה באילת או על גג בתל-אביב: הכי חשוב שהערב יזרום בכיף ושתקחו ממנו חוויה שנשארת, שניה לפני החתונה.

פינג פונג בירה (BEER PONG)

משחק שתיה נפוץ במיוחד, שמביא להרבה מצבים משעשעים וצחוקים, באחריות.
כשאתם שוכרים לופט ברחובות, בפתח תקווה ובעצם לא משנה איפה, וודאו שיש במקום שולחן ארוך או בר, מה שיש ברוב הלופטים. סדרו כוסות פלסטיק בפירמידה (לאורך ולא לגובה) ומלאו אותן בבירה. המטרה היא לקלוע את הכדור לכוסות של הקבוצה היריבה, כשאתם עומדים בקצה השולחן. אם מישהו מצליח לקלוע, הוא והקבוצה שלו שותים את הבירה שבכוס, וכך הלאה עד שלא נשארות כוסות מלאות.

משחק הקוביות

כל המשתתפים יושבים במעגל, ושני משתתפים שיושבים זה מול זה זורקים קוביות במהירות, וכמה פעמים שהם רוצים, עד שמופיעה הספרה 1. כשזה קורה הם מעבירים את הקוביה למי שיושב מימינם. כאשר כולם זרקו ונשאר רק משתתף אחד שעוד לא זרק וקיבל 1 – הוא צריך לשתות כמות אלכוהול שתקבעו מראש.
יש לופטים עם שולחן פוקר שאידיאליים למשחק הזה, כי אפשר לשבת במעגל מול שולחן עגול. כשאתם בודקים לופט ברחובות או בכל מקום אחר, וודאו עם בעל המקום שיש שם שולחן פוקר.

שישייה מנצחת

קחו מחבילת קלפים את כל הקלפים מאס ועד שש. סדרו על השולחן שש כוסות שוט. בשלוש מהן שימו משקאות אחידים, למשל רק ערק, ובשלוש שימו שילובים קטלניים של אלכוהול, ערבבו שתי בירות וכדומה.
כל משתתף בתורו מרים קלף ושותה מספר שוטים כמספר שמופיע על הקלף (אס שווה אחד).

ים של אלכוהול

במשחק הזה כל שחקן מקבל ארבעה קלפים שנשארים גלויים, והשאר נמצאים בקופה במרכז. הדילר שולף קלף מהמרכז, וכל מי שיש לו קלף עם מספר זהה למספר שיצא, שותה כוסית. אם יש לו שני קלפים עם המספר הוא שותה שתי כוסיות וכדומה. החל מהסיבוב הרביעי כל שחקן שיש לו מספר זהה למספר של הדילר, מחלק משקאות כמספר שמופיע.