ערב בחברה בלופט יכול להיות הצלחה מסחררת, אם מארגנים אותו כמו שצריך. אין כמו לצאת קצת מאווירת המשרד השחוקה ולבלות עם האנשים שעובדים איתם, במסגרת יותר משוחררת וקלילה. אנחנו נמצאים כל כך הרבה שעות בעבודה מדי יום, שלפעמים הקולגות שלנו הופכים לסוג של משפחה שניה. וכמו שמשפחה רגילה מבלה לפעמים ביחד, ככה גם נעים לבלות עם אנשים שהם המשפחה האלטרנטיבית שלנו. עם זאת, לערב חברה בלופט למסיבות יש כמה יתרונות וחסרונות, שאנחנו שמנו לב אליהם במהלך השנים בהם אנחנו עוסקים בהפקת אירועים:

לופט לאירועים מתאים בדרך כלל לקהל צעיר

מי שאוהב מועדונים אוהב בדרך-כלל לופטים, ולהיפך. הרי לופט הוא חלל שמעוצב כמועדון פרטי לכל דבר – עם התאורה, ההגברה, רחבת הריקודים וכל שאר האבזור שהופכים את המקום ללוקיישן לוהט למסיבה מטריפה. עם זאת, יש לקחת בחשבון שאם אתם עובדים עם אוכלוסיה מבוגרת יותר, הם עשויים לא להתחבר לאירוע בלופט למסיבות, ברמה הקונספטואלית. אנשים מבוגרים יותר  יעדיפו אולי אירוע במקום שקט כמו מסעדה או אפילו פאב לא המוני מדי, מאשר לופט בו עיקר העניין הוא לשיר קריוקי, לשתות ולרקוד.

לופט לא גדול מדי, אבל גדול מספיק, בשביל שאנשים יתחברו

אחת הסיבות שבגללן עורכים ימי גיבוש וכיף מהעבודה, היא כדי לתת לאנשים הזדמנות להכיר ולשוחח באווירה לא פורמלית ולא מחייבת, על נושאים שאינם קשורים ישירות לעבודה. אנשים אשר מתחברים היטב גם מחוץ לשעות העבודה, יעלו את ההספק שלהם בעבודה עצמה וגם רמת שביעות הרצון והמוטיבציה לתרום מעצמם למקום, ילכו ויעלו.
מהבחינה הזו לופט לאירועים הוא מיקום מושלם. מצד אחד הוא אינו גדול וסואן כמו פאב מוכר או מועדון גדול. זה נותן הזדמנות להתחבר זה לזה באווירה יותר מקרבת. מצד שני מדובר על חלל מספיק גדול שמכיל כמות מכובדת של אנשים. זה נותן לחוגגים את האופציה גם להחליף אנשי שיחה מדי פעם, ולהחליף פעילויות בתוך הלופט, למשל: מהג'קוזי לקריוקי לפינת ישיבה וכדומה.

בין אם יש לכם קהל צעיר או מבוגר יחסית, ובין אם אתם חברה קטנה של 20 עובדים או חברה גדולה שמארגנת ערבי מחלקה ל 60 עובדים בכל פעם – אצלנו ב Loft Online תמצאו מבחר עצום של לופטים ברחבי הארץ ואנחנו בטוחים שתמצאו את המקום שיהפוך את ערב החברה שלכם ללא פחות מאגדי.