וילות נופש בצפון הן המיקום המושלם לחופשות חלומיות. בין אם אתם באים כזוג, כמה זוגות או משפחה גדולה, וילה יכולה לענות על הצרכים שלכם באופן ששום מקום אחד לא יצליח, ולהעניק לכם באמת זמן איכות עם עצמכם ועם אחרים. הבעיה מתחילה כאשר מתלבטים אם להביא את הילדים לחופשה הזו או לא. מצד אחד, אתם חייבים לעצמכם את השקט הזה. מצד שני, גם להשאיר ילדים מאחור כרוך בלא מעט לוגיסטיקות. אנחנו כאן כדי להאיר את עיניכם ולהדגיש מהם היתרונות והחסרונות של חופשה עם הילדים ובלעדיהם, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת וליהנות מהחופשה הקצרה שלכם עד הסוף.

ילדים דורשים תשומת לב בבית ובוילות נופש

ילדים, ובמיוחד ילדים קטנים, דורשים מהוריהם תשומת-לב ויחס בכל מקום בו הם נמצאים. מבחינתם אין הבדל בין וילות נופש בצפון, בית מלון באילת, טיול בחוץ לארץ או אחר-צהריים ביתי. לכן קחו בחשבון שאם אתם מביאים את הילדים, מילוי המצברים שלכם בחופשה עשוי להיות חלקי ביותר. כמו-כן, היכולת של ילדים לשבת ולעשות "כלום", מוגבלת מאוד. זאת אומרת שיש למצוא להם תעסוקה מראש ובזמן השהות בוילה.
מסביב לוילות תוכלו למצוא אטקרציות רבות כגון מסלולי טיול, מוטוריים ורגליים, פארקים, מסעדות ועוד המון פינות חמד שתוכלו להעביר בהן חלק מהזמן. גם בתוך הוילה לא חסר מה לעשות, וילדים יוכלו להעביר שעות של משחק וכיף בחצר, בבריכה ובסלון המרווח. עם זאת, ילדים נוטים להשתעמם מהר, כך שתכננו את יומכם בוילה במהלך החופשה על-סמך ההיכרות שלכם עם הילדים, כדי שלא תבלו זמן מיותר בכעסים במקום בהירגעות.

חופשה בלי הילדים כרוכה בלוגיסטיקה

זוגות רבים מעוניינים לצאת לחופשה בוילות נופש ללא הילדים אך מביאים אותם בשל הלוגיסטיקה הכרוכה בלהשאיר אותם לילה אחד או יותר מאחור. אם מדובר בילדים קטנים, צריך למצוא קרובי משפחה זמינים ופנויים המוכנים לטפל בהם. במידה ואין כאלה, יש אפשרות לשלם לבייביסיטר שתשהה איתם כמה ימים. הבעיה היא שאפשרות זו מזניקה את ההוצאות בצורה משמעותית.
גם כשמדובר בילדים גדולים יותר שיכולים ומעוניינים להישאר לבד, הרי שהעזיבה עצמה כרוכה בהרבה הכנות, הוראות וגם לא מעט דאגה. לכן, אם החלטתם לצאת בלי הילדים, קחו בחשבון שעל הרוגע שלכם בוילה תשלמו בלא מעט הכנות קדחתניות לפני החופשה.