לופט הוא לא רק מקום טוב למסיבת רווקים או ערב חברה. למעשה, כאשר אנשים רוצים לבלות כמו שצריך אבל מבלי להיות ביחד עם עוד אנשים זרים במקום צפוף - זאת הבחירה שלהם. בין אם אתם מחפשים לופטים למסיבה או פשוט רוצים לחגוג יום הולדת במקום -  אנו שמחים לתת לכן כמה רעיונות לאטרקציות לערב בלתי נשכח.

קוסם

לא לילדים בלבד. כן. בהרבה מקרים מבוגרים מזמינים קוסם ליום הולדת שהוא גם אמן אשליות. קוסם יכול להיות גם מנחה אירוע וזה יכול להתאים מאוד למסיבת רווקות למשל. במקום שאחד מהאנשים ינחה את היום הזה -  תנו לקוסם לעשות זאת בדרך כלל מדובר באנשים מאוד כריזמטיים ואנרגטיים שהופכים כל אירוע למיוחד במינו.

ערב "אלו הם חייך"

חוגגים גיל שכבר משאיר מאחוריכם כמה עשורים נכבדים? לא חייבים לחכות לגיל 80 בשביל לעשות ערב בסגנון זה. זה דורש תחקיר מעמק על חתן השמחה, אבל ברגע שתראו את התגובות שלו -  אתם תהנו לא פחות ממנו. לשם כך חשוב למצוא לופט שיש בו מסך גדול ואיכותי להקרין עליו את הסרטונים. כמו כן שיש מקומות ישיבה רבים מול המסך. לא כל לופט יכול להכיל מעל 20 איש ולכן רצוי לבדוק לופטים ענקיים.

תחרויות

רוצים להכניס קצת עניין למסיבה? למה שלא תעשו תחרויות? נכון, כששותים לא מעט, קשה לעקוב אחר התוצאות, ולכן מומלץ לרשום הכל. תחרות סנוקר או כדורגל שולחן בלופטים הם חובה. כמו כן רצוי לחפש מקומות שיש בהם גם דברים מעבר. בדקו את רשימת התכולה של כל לופט באתר שלנו וכך תוכלו למצוא דברים מעניינים.

Villa Online

במדור המאמרים שלנו ניתן למצוא עוד טיפים ורעיונות רבים למסיבת רווקים בלופט. כמו כן, אתם יכולים לחפש לופטים איכותיים בכל רחבי הארץ וגם וילות.  חזרו לבקר באתר על מנת לבדוק את המבצעים שאנו מפרסמים מידי פעם. הדרך למסיבה מוצלחת או חופשה מהנה מתחילה כאן.