העיר הדרומית והתוססת מציעה לכם מגוון אטרקציות, מקומות בילוי, חוף יום נפלא, אנשים יפים ומזג אוויר נפלא. אולם בסופו של כל יום עמוס חוויות כל אחד מאיתנו צריך למצוא מקום להניח בו את הראש ולנוח, ולשם כך קיימים מסביבכם מספר פתרונות זמינים, מאכסניית נוער ועד וילה להשכרה באילת.

אכסניות –מקום ללון בו
 
באכסניות תמצאו חדרים מרווחים בהם תוכלו לפרוק את חפציכם, להתקלח, לנוח ולישון. ישנן אכסניות ברמות שונות ובטווחי מחירים שונים, ולעיתים הן מציעות גם שירותים שונים. יש אכסניות פשוטות בהן ניתן לשכור חדרים ליחידים, זוגות או מספר אנשים, ויש אכסניות גדולות יותר בהן ניתן גם ליהנות מטלוויזיה בחדר, מטבחון ולעיתים אף ארוחת בוקר המוגשת במקום. אכסניות, בניגוד למשל לוילות להשכרה באילת בהן השהות במקום היא חלק מהאטרקציה, מיועדות בדרך כלל למי שמטייל בחוץ רוב היום וזקוק רק למקום זול ונגיש כדי להתרענן בו ולישון.
לינה באוהלים על החוף
 
כמו בהרבה מקומות בארץ, גם באילת יש לכם את האפשרות להקים את אוהלכם על החוף ולהשתמש בו  למנוחה ולינה. היתרון הוא שלינה מסוג זה היא חינמית או כמעט חינמית, אם צריכים לשלם דמי חניה וכניסה לחוף. בכל מקרה העלויות נמוכות יותר מבית מלון או מוילה להשכרה באילת. החיסרון הוא העדר גג מעל הראש ומתקנים מסודרים כגון מטבח, מקלחת ושירותים. חסרון נוסף הוא כי לא ניתן להשאיר את האוהל והחפצים על החוף ללא השגחה, ולכן כל טיול שלכם באיזור מחייב קיפול מלא של הציוד ופירוקו לאחר מכן שוב.

וילות להשכרה באילת
 
אופציה זו היא פתרון מעולה לזוגות, משפחות עם ילדים או קבוצות שבאו לנפוש בדרום הארץ ומחפשים מקום לינה. הוילה מציעה לכם לא רק מיטות לישון בהן בסוף היום, אלא שהשהות בה מהווה אטרקציה בפני עצמה. בוילה תוכלו למצוא חדרי שינה מפוארים שמזכירים יותר בית מלון יוקרתי מאכסניה, יחד עם בריכה מפנקת, סלון גדול ועוד, והכל עטוף בעיצוב עדכני אך חמים כדי לתת לכם הרגשה נעימה של "בית".

בתי מלון
 
באילת תמצאו בתי מלון רבים, ברמות שונות. היתרון במלון הוא בראש ובראשונה היוקרה, והנוחות שהוא מציע מבחינת שירותים כגון ארוחות בוקר מפנקות, ארוחות ערב עשירות, שירות חדרים, כביסה ועוד. מהמלון נוח לצאת לטיולים באיזור או להישאר בו ולהתרווח במיטה או בפינת הישיבה.
החסרון של מלון לעומת למשל וילה להשכרה באילת, הוא שהשימוש במתקני הבריכה, הספא וכדומה אינו אישי שלכם ועליכם לחלוק אותם עם שאר האורחים. כמו כן בוילה ניתן להרעיש במידת הסביר, להיות טבעיים ו "להרגיש בבית", ובמלון יש כללי התנהגות מקובלים ועליכם להתחשב באורחים האחרים השוהים בו.