חגיגה בלופט היא טרנד חדש יחסית, שכובש עוד ועוד אנשים המשתכנעים, בצדק, שאירוע חלומותיהם יתקיים באחד מהלופטים הרבים בארץ. יש לופטים עם בריכה, לופטים ל 10 אנשים ולופטים ל 120 אנשים, אך בכולם יש סלון מרווח, ג'קוזי, קריוקי ועוד אטרקציות. חגיגה בלופט למסיבות מותירה תמיד רושם רב גם על חתן האירוע וגם על החוגגים עצמם, והמחירים בדרך-כלל הוגנים לחלוטין ושווים לכל כיס.
הלופטים מתאימים לכל סוגי האירועים והקהל:
 
מסיבות רווקים ומסיבות רווקות
 
אחד השימושים הנפוצים ביותר בלופט לאירועים, הוא למסיבה שלפני האירוע הגדול. לופטים הם אידיאלים למסיבה כזו משום שהם מבודדים ולא חלה עליהם הגבלת רעש. זאת אומרת שאם אתם מתכננים ערב מלא צחוקים וקריוקי, או מקווים שהחשפנית שהזמנתם תעלה על הציפיות, אירוע בלופט למסיבות הוא המושלם עבורכם.
אירועי חברה מושקעים
 
מנהלות משאבי אנוש בחברות גדולות ובינוניות שוברות לעיתים את הראש עם השאלה "היכן לחגוג לכולם הפעם?". לופט למסיבות הם פתרון זמין במחיר שפוי, ולכן חברות שונות כבר יודעות שאם מזמינים את העובדים לערב גיבוש זה חייב להיות בלופט. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר הקהל צעיר שיתחבר לכל אווירת המועדונים, הבר, העיצוב והמוזיקה.

ימי הולדת של פעם בחיים
 
יום הולדת יש פעם בשנה. אם תחגגו כל שנה בלופט, צפויה לכם הצלחה מסחררת אבל מספיקה אפילו רק פעם אחת כדי להותיר רושם בלתי נשכח. לופטים מותאמים במיוחד לחגיגת יום הולדת ובמיוחד בר/בת מצווה. בלופטים רבים תמצאו מכונות עשן, פופקורן, ברד וכדומה, שמסייעים להפוך כל חתן בר מצווה או כלת בת מצווש למאושרים במיוחד. גם מבוגרים המעוניינים ביום הולדת מיוחד, ולא שוב לחגוג במסעדה או בפאב, יהנו מחגיגה בלופט לאירועים. אין כמו להזמין את כל החבר'ה ללוקיישן מושקע ומעוצב, להנות מפינוק בג'קוזי ובבר, ולשיר קריוקי באווירה קצת אחרת.

חגיגה של אופנה וסטייל
 
לופטים לא מיועדים רק לחגיגות וחפלות. ניתן לשכור לופט גם לצילומי אופנה, צילומי חתן וכלה, תצוגות אופנה, השקות עתירות סלבס ועוד. העיצוב הייחודי של כל לופט, כמו גם המרחב שהוא מעניק והאווירה המיוחדת של מועדון אקסקלוסיבי, תורמת לכך שאנשי חברה וסטייל רבים משתמשים בלופטים כדי לקדם את עצמם או מוצרים הקשורים להם.