מסיבות בלופטים הם טרנד שהגיע אלינו מחו"ל, וכבש בסערה את חיי הלילה והבליינות בישראל. 
העיצוב, האווירה, המחיר האטרקטיבי – כל אלה הופכים את הלופטים ליעד מועדף עבור מגוון אירועים, החל בבת מצווש וכלה במסיבת רווקים.
על-מנת שתוכלו ליהנות מאירוע מושלם שתואם את הציפיות שלכם, ובו-זמנית לכבד את בעל הנכס, נהוג לחתום חוזה כשמשכירים לופט לאירוע, בו מעוגנים פרטי העסקה.
אספנו בשבילכם מבחר סעיפים חשובים במיוחד שיש לשים לב אליהם בחוזה, על-מנת שתחתמו בתחושה טובה ותוודאו שהשירות שאתם מקבלים הוא ללא רבב. במידה ואחד מהסעיפים לא קיים, בקשו מבעל המקום להכניס אותו לחוזה ביניכם.

שיריון תאריך

כולם רוצים לחגוג בלופטים, ויש ימים מסויימים שנחטפים מהר (בדרך-כלל ימי חמישי, וגם שישי ושבת). בעת החתימה על החוזה בעל המקום מתחייב למעשה כי התאריך שמור לכם ולאירוע שלכם, והוא אינו יכול לשנות אותו.

תנאי ביטול

באותו נושא, יש לשים לב לתנאי הביטול בחוזה. במידה וחתמתם ואתם מעוניינים לבטל/לשנות את התאריך מסיבה מסוימת, קחו בחשבון שייגבו מכם דמי ביטול. יחד עם זאת, שימו לב שדמי הביטול סבירים. כמו-כן, וודאו כי יש בחוזה סעיף המציין במדויק כמה זמן מראש ניתן לבטל את האירוע, אם בכלל, ומאיזה מועד כבר לא ניתן לבטל וייגבה מכם סכום מלא.

הציוד בלופט

השכרת במקום כוללת בתוכה כמובן גם את המתקנים והאטרקציות השונות: ג'קוזי, בריכה, שולחנות סנוקר ופוקר, מערכות קריוקי, ספות, ציוד בר וכדומה. בעת חתימת חוזה על אירוע בלופט, יש לשים לב לסעיף העוסק בסכום שייגבה על נזק ישיר ללופט ולתכולתו. קראו את האותיות הקטנות וודאו כי הסכומים הם ריאליים ותואמים לציוד, על-מנת שלא יגבו מכם במפתיע סכומים אסטרונומיים במקרה של נזק.

רשיונות

בקשו מבעל העסק לראות את כל הרישיונות הרלוונטיים (רישיון עסק, רישיון מכבי אש וכדומה) לופטים אשר לא עומדים בתקנים עלולים לקבל צו סגירה ואתם עלולים למצוא את עצמכם ברגע האחרון בלי מקום לחגוג.
כמו-כן, בררו בדיוק את פרטי הביטוח במקום ושימו לב כי הם מעוגנים בחוזה.

ביטול מצד בעל הלופט

יש לוודא כי בחוזה נמצא סעיף המציין כי במידה ובעל הלופט עצמו מבטל את האירוע שלכם מסיבה כלשהי, הוא מחוייב למצוא לכם מיקום חלופי לחגיגה. במידה והוא לא מצליח לעשות זאת, עליו להחזיר לכם כל סכום כסף ששילמתם לו.