אם אתם הולכים להתארח בוילות נופש בקיסריה, נותר לנו רק לקנא. וילות בקיסריה מצויידות בפינוקים ששמורים בדרך-כלל לחברי העשירון העליון, ואפשר להעביר בהן ימים שלמים של הנאה צרופה. עם זאת, יש  נופשים שלא מסתפקים בחופשת בטן-גב בוילה המפוארת, ומעדיפים להשתמש בה חלק מהיום וללינה, כשבשאר היום הם נהנים גם משלל האטרקציות המקיפות אותה. קיסריה בפרט היא אחד המקומות המתויירים ביותר בישראל, ויש לכם מבחר גדול של מקומות לבקר בהם מסביב לוילה.
 
חוף הים המדהים

חוף הים בקיסריה הוא חוף ים מוכרז, שנראה כמו מועדון שחיה אקסקלוסיבי שבמקום בריכה יש בו ים. בחוף תוכלו להשתכשך במים, ליהנות מהנוף המרהיב ומהעתיקות שנשארו במקום מתקופות הרומאים והצלבנים. החוף בקיסריה מסודר מאוד, ותוכלו למצוא בו בר, קיוסק ומסעדות, כמו גם מלתחות נקיות ומסודרות. עם זאת, מכיוון שאתם מתארחים בוילות נופש בקיסריה, לכם יש את הפריבילגיה של ליהנות יום שלם בחוף ואז לחזור ולהתרענן בוילה המפנקות שלכם.
 
הגן הלאומי – עולם ומלואו


אחת הסיבות לפופולאריות של וילות להשכרה בקיסריה, היא הנוף הייחודי למקום שמעצים את חווית הנופש וגורם לכם להרגיש כאילו אתם באגדה. ביקור בגן הלאומי בקיסריה בהחלט ייתן לכם הרגשה שאתם נמצאים בסיפורי אלף לילה ולילה. בגן הלאומי תוכלו למצוא את שרידי התיאטרון הרומי המפואר והעיר הצלבנית והרומאית שהתקיימה במקום, כמו גם הנמל העתיק שנבנה שם. במידה ואתם מתניידים בכסא גלגלים או בכל אמצעי אחר, מומלץ לצלצל למקום ולקבל הדרכה לגבי הכיוון ממנו יש להכנס והיכן עדיף לטייל.
 
גולף ומיני גולף


אם אתם ממש רוצים לחוש כמו חברי חוג הסילון, אירוח בוילות להשכרה בקיסריה הוא צעד אחד בדרך לשם. אך כדי להשלים את החוויה, רצוי לבקר בסמל הבלתי מעורער של העיר – מועדון הגולף שלה. במקום תוכלו לשחק גולף כמו מקצוענים אמיתיים והוא מציע גם לילדים שעות רבות של הנאה במתחמי מיני גולף משעשעים, מדשאות רחבות ומטופחות, פינות ישיבה ופסלים המתאימים לעולם הילדים. כך שאם חיפשתם אירוח בוילות נופש בקיסריה אך חששתם שהילדים ישגעו אתכם משעמום, אתם יכולים להיות רגועים.