אם החלטתם שאת האירוע הבא שלכם אתם חוגגים בוילה בצפון או בכל מקום אחר בארץ, עשיתם את הבחירה הנכונה. אין כמו ליהנות ממסיבה שמתקיימת בוילה מפוארת, עם ריהוט איכותי, עיצוב מרהיב ואבזור ברמה של מלון חמישה כוכבים. אבל יש כמה טעויות שאתם, בתור לקוחות, עלולים לעשות ויכולים לחרב לכם את המסיבה. אנחנו בוילה אונליין נמצאים פה כדי לתת מהניסיון שלנו ולהזהיר אתכם מפני שתי טעויות נפוצות שנתקלנו בהן במשך השנים בהן אנחנו עוסקים בוילות להשכרה.
 
מגבלת רעש

הנושא הראשון שיש לבדוק מול בעל הוילה, הוא האם יש מגבלת רעש במקום. כידוע, החוק במדינת ישראל לא מאפשר מוזיקה חזקה או רעשים שעלולים להפריע, בשעות הערב המאוחרות. יתרה מכך, מי שלא עומד בכללים עלול לקבל ביקור מהמשטרה שמוביל לצו סגירה של העסק.
כבר נתקלנו בלקוח שסגר מסיבת רווקים בוילה למסיבות בצפון, אך לא תיאם את אופי המסיבה מראש עם בעל הוילה. כשהוא והחברים שלו הגיעו למקום הם התאכזבו מאוד לגלות שאסור לעשות בו קריוקי, ונאלצו לבלות את הערב בדרכים אחרות.

לעומת זאת נתקלנו גם בלקוחה שמסרה את כל הפרטים מלכתחילה, כשחיפשה וילה בצפון ליום הולדת של אחותה. היא אמרה מראש כי מדובר בחבורת בנות שמחה ורועשת, וכי היא מחפשת מקום בו יוכלו להשתחרר, לצחוק ולחגוג מבלי להרגיש שהן מפריעות למישהו.
אתר וילה אונליין מציע מגוון של וילות לסוגים שונים של אירועים, ולכן אל תהססו למסור את הפרטים במלואם על-מנת שנוכל למצוא לכם את המקום המושלם לאירוע שלכם.

קחו בחשבון שמסיבה בוילה בצפון שונה ממסיבה במרכז

כשחוגגים בתל אביב או באיזור המרכז אין שום בעיה אם באמצע החגיגה נגמרים האלכוהול או הנשנושים. אפשר ללכת ולקנות במהירות ובנוחות ולחזור לחגוג עם כולם. אחד הדברים שנתקלנו בהם בחגיגות בוילה למסיבות בצפון, או בדרום, הוא לקוחות שנתקעו וגילו שהחנות הכי קרובה מרוחקת מאוד מהוילה...
לכן הכינו רשימה מדוייקת של כמות אנשים וכמות הכיבוד, ותמיד דאגו לספיירים מכל דבר. במקרה הכי "גרוע", ישארו לכם הרבה פינוקים לחגיגה הבאה.