כולם יודעים שהיום חתונה היא הוצאה לא קטנה בכלל. אפשר גם להבין למה – בכל זאת, מדובר ביום הגדול שלך, ואת רוצה שהכל יהיה יפהפה, מתוקתק ומושלם. לחתונה עצמה מתלוות לפעמים הוצאות נוספות כגון טקס חינה, חגיגת אירוסין, שבת חתן וכדומה. ובתוך כל אלה אסור לשכוח ערב נוסף שחשוב שיהיה חלומי ומוצלח: מסיבת הרווקות שלך. היום הטרנד הוא כמובן מסיבה בוילה למסיבת רווקות במרכז או בהתאם למקום מגורייך, או לופטים מעוצבים.
לנו בוילה אונליין יש ניסיון רב בארגון והפקה של אירועים מסוגים שונים, ולכן אנחנו יכולים להמליץ  לך על כמה אופציות שיאפשרו לך לצמצם את ההוצאות על מסיבת הרווקות ככל האפשר.
 
עסקאות חבילה משתלמות
 
יש ברחבי הארץ מבחר גדול של וילות למסיבות. במידה והחלטת לחגוג בוילה למסיבת רווקות במרכז הארץ או בכל מיקום אחר, או אם החלטת ללכת דווקא על לופט – בררי מראש עם הבעלים האם יש אפשרות לעסקת חבילה. עסקה כזו יכולה לכלול במחיר ההשכרה או בתוספת תשלום סבירה גם אלכוהול מסוגים שונים, עיסויים וטיפולי ספא שיגיעו עד אליכן, מופע חשפנות ועוד.
 
דעי מראש את מספר המוזמנות
 
לופטים ווילות למסיבות בנויים להכיל מספר מגוון של אנשים. יש מקומות המותאמים ללא יותר מעשר בנות, ויש מקומות שיכולים להכיל את כל מי שהזמנת לחתונה. הכיני רשימה מסודרת של הבנות שמגיעות למסיבת הרווקות. זה יכול לסייע לך בשלב הסקר שוק – בדרך כלל מקומות קטנים יותר הם זולים יותר. לכן מראש תחפשי מקום שמותאם לכמות הבנות שמגיעות. שנית, יש מקומות שקובעים את המחיר לפי כמות האנשים שמגיעה, ויש תוספת תשלום במידה ויש אורחים בלתי צפויים. לכן, אשרי חריגות קלות אך חשוב שיהיה לך מושג כללי על כמה בנות מגיעות. אל תזמיני 20 בנות ותסיימי את המסיבה עם 80, ולהיפך. אם את לא חוגגת בוילה למסיבת רווקות במרכז, תככני כמויות בקפידה.
אם את עורכת את האירוע במרכז, סביר להניח שלא תהיה לך שום בעיה במידה ותתקעי באמצע המסיבה בלי כיבוד, שתיה, קרח וכדומה. מספיק שאחת המוזמנות נכנסת לאוטו ועושה גיחה קצרה לאחת מחנויות הנוחות הקרובות, והמסיבה ממשיכה כרגיל. אבל, אם את חוגגת בוילה שהיא מעט מבודדת מיישוב מרכזי, כדאי לתכנן מראש כמויות של כיבוד ושתיה, ולדאוג שיהיה ספייר מכל דבר. גם אם חילקתן בין כל המוזמנות רשימה מפורטת של מה כל אחת מביאה, דאגי שיהיה מעט יותר. כמו כן, וודאי שבנות שמביאות איתן דברים יותר קריטיים (למשל, צלחות חד פעמיות או משחק), מגיעות למסיבה בוודאות.