מזל טוב! הגעת לרגע הגדול והמרגש של החתונה. אבל שניה לפני כן, צריך לחגוג את הערב החופשי האחרון שלך. אז בחרת לופט למסיבת רווקות, הזמנת את כל החברות, קניתן כיבוד וכמובן אלכוהול, עכשיו רק פעילויות כדי שתוכלו לחגוג את הערב כמו שצריך.
לצוות וילה אונליין ניסיון עשיר הפקת המסיבות, ולכן איגדנו עבורכן מספר רעיונות שיהפכו את הערב שלכן לבלתי נשכח.
 
קריוקי
 
אין כיום לופט למסיבת רווקות שלא מצוייד במערכת קריוקי משוכללת, עם מגוון שירים וחיבור למערכת הגברה ומסך. כדי שאת והחברות שלך תוכלו לשיר (ולזייף...) בכיף, וודאי עם בעל המקום שמערכת ההגברה במקום תקינה, ואם את מבקרת בלופט בקשי ממנו שיפעיל אותה על-מנת שתוכלי להתרשם מהעוצמה והאיכות. כמו כן כדאי לוודא שערכת השירים כוללת מבחר סגנונות, שנות ה 80, ה 90, וכדומה, כדי שכל אחת תמצא משהו שהיא אוהבת.
 
משחקי חברה
 
אתן יכולות להכין מגוון משחקים להיכרות אחת עם השניה או עם הכלה. אפשר לבקש מכל אורחת שתביא חפץ או מתנה שמזכירים לה את הכלה, ולבקש מכולן לנחש מה הקשר. אפשר גם לחזור לילדות ולהכין משחקים כגון חבילה עוברת – הגרסה הסקסית ואז לעטוף חפץ ובין העטיפות להטמין פתקים עם שאלות אינטימיות ומסקרנות. עוד אפשרות היא לשחק אמת או חובה – משחק שמגלה יותר ממה שאי פעם חשבתם שתדעו.
 
חשפן
בנות רבות ששוכרות לופט במרכז, שוכרות גם חשפן שיגיע לשם. אין כמו לשים מוזיקה טובה, לשתות אלכוהול וליהנות ממופע חשפנות פרטי. ניתן לברר עם בעל הלופט אם הוא יכול לתווך ביניכן לבין מי שנותן שירותי חשפנות, או אם יש לו עסקת חבילה משתלמת שכוללת גם את זה.
 
ערב ספא
 
עוד פק"ל בלופטים הוא כמובן הג'קוזי. עם תאורה מרהיבה וזרמים משתנים, הג'קוזי יוכל לתת לכן תחושה של ספא אמיתי. אז למה לא כבר להפוך את כל הערב לאירוע התפנקות מיוחד? 
ניתן להזמין ללופט עיסויים, טיפולי פנים, פדיקוריסטית וכדומה, ואלו יהפכו את מסיבת הרווקות שלכן לחגיגה נשית אמיתית שבסופה תצאו גם רגועות יותר וגם יפות יותר, וזה חשוב מאוד לפני

היום הגדול – החתונה.
 
לופט למסיבת רווקות הוא מקום מיוחד לאירוע מיוחד לכן, בדקו טוב-טוב לפני שאתן סוגרות. הלופט צריך לתת לכן תמורה הולמת למחיר, והמקום צריך להיות מתוחזק ומעוצב. אנחנו ממליצים לעשות סקר שוק מסודר, וכך להבטיח שאת המסיבה שלכן לא תשכחו עוד הרבה הרבה זמן.