בשעה טובה ומוצלחת אחד החברים הכי טובים שלכם מתחתן ואתם בודקים וילות להשכרה כמו גם לופטים בתל אביב. אנו מבינים כי התהליך יכול להיות כאב ראש לא קטן. לשם כך הקמנו את פורטל וילה און ליין דרכו תוכלו למצוא גם לופט איכותי למסיבת רווקים. אתם מוזמנים להשוות בין העסקים השונים בעיר כמו גם לקבוע פגישה עם בעלי המקומות. כדי לסייע לכם בתהליך זה הכנו כמה טיפים לבחירת המקום.

אזור לחשפניות
 
לא תמצאו היום הרבה מסיבות רווקים ללא חשפניות. אבל לא כל מקום דואג להתאים את עצמו לתנאים הללו. לכן כדאי להקפיד שישנו עמוד המיועד למופע כמו גם חדר נוסף בו תהיה להן האפשרות להחליף בגדים בצורה נוחה.  חלק מהמקומות אפילו מייעדים במה קטנה או אזור מיוחד המיועד להעצים את החוויה.
 
ג'קוזי במצב טוב
 
זוהי אחת הסיבות מדוע חשוב לבקר במקום. מכיוון שכל יום בסופ"ש וגם בחלק מימי השבוע נערכות מסיבות במקום, חלק מהמתקנים האלו אינם מספיק נקיים. לכן כשאתם בודקים לופטים בתל אביב, חשוב להקפיד שהג'קוזי נקי כאשר אתם מגיעים לבדוק אותו. כמו כן, רצוי לבדוק גם את השירותים והמקלחות כי לופט שאינו נקי לקראת פגישה, עלול להיות שלא נקי לקראת האירוע עצמו.
 
אזור
אם אתם רוצים להיות בעלי יכולת להרעיש כמה שאתם רוצים ולהשמיע מוזיקה עד אור הבוקר, לא תכלו לעשות זאת אם המקום ממוקם בצמוד לבתי מגורים. לכן הקפידו על מקום מבודד כמו באזור תעשיה או רחוק משכונות. 
 
נגישות
 
מסיבות רווקים ידועות כרוויות אלכוהול ולכן לא מומלץ להגיע אליהם ברכב פרטי אלא במונית. רוצים לחסוך את הכסף על מונית? רצוי לוודא שקווי התחבורה הציבורים מגיעים למקום. זוהי גם אחת הסיבות שאנשים מעדיפים לעשות את המסיבה ביום חמישי, כי בשישי התחבורה הינה זמינה.
 
לופטים בתל אביב בהן ניתן לחגוג עד מתי שרוצים
 
כאמור, באתר Villa Online ניתן למצוא לופט איכותי למסיבת רווקים, אבל אם אתם רוצים לבלות בלי דאגות ואפילו לישון לאחר שהמסיבה נגרמת, רצוי לבחור מקום שמאפשר להישאר עד מתי שרוצים או לפחות עד שעה סבירה בבוקר.