טיפים חשובים בבחירת לופטים


היום כולם כבר יודעים שמסיבה מרשימה אמיתית יכולה להיות אך ורק בלופט. כבר תקופה ארוכה שהשכרת לופטים היא הדבר החם ביותר בתחום החגיגות, המסיבות והאירועים. הסיבה לכך היא שניתן להשכיר לופט כמעט לכל אירוע אפשרי: מסיבות רווקים, ימי הולדת ושאר בילויים. כיום יש מבחר לא מבוטל של לופטים להשכרה, ולכן חשוב מאוד להחליט איזה לופט הכי מתאים לאירוע המיוחל. בגלל שיש לקחת בחשבון כמה וכמה גורמים שיכולים להשפיע על האיכות, השהות, המחיר וההנאה – רצוי לשים לב ששום פרט חשוב לא נשכח בדרך.

 

>>מחפשים לופט מושלם? לחצו כאן לצפייה בלופטים הכי מפנקים שיש


בחירת לופט לפי אופי האירוע


כדאי לשים לב היטב גם לסוג האירוע אותו חוגגים, ושלשמו משכירים את הלופט. סוג האירוע לא רק ישפיע על בחירת הלופט ועל העיצוב הכללי שלו, אלא גם על הדברים שחשוב שיהיו בלופט: במסיבת רווקות למשל, רצוי מאוד שיהיה ג'קוזי לחימום האווירה. לעומת זאת במסיבות יום הולדת כדאי לוודא שיש ביליארד ואפילו ערכת קריוקי. למרות שנראה שמדובר בדברים שיש בכל לופט, רצוי לוודא מה מהם אכן ישנם, בגלל שלרוב ניתן לדאוג לדברים הללו מבעוד מועד – כל עוד סוכם על כך מראש. מעבר לזה, כדאי לוודא שהעיצוב של הלופט יתאים לאופי האירוע.


לופטים – המיקום הוא חלק מרכזי בהחלטה!


מיקומו של הלופט יכול להשפיע גם הוא על הלופט שייבחר. הסיבה לכך היא שבדרך כלל לופטים במרכז עולים מעט יותר, אך המגוון הרב שמתוכו ניתן לבחור, ושלל העיצובים השונים שמוצעים במרכז הם ללא תחרות. לעומת זאת, מי שרוצה לחסוך יוכל לחפש מראש לופט שאינו ממוקם במרכז. בנוסף, קיים הבדל במחיר גם כשמדובר בלופטים שנמצאים מחוץ לעיר, לעומת לופטים הנמצאים בתוך העיר. בגלל זה חשוב להתאים את הלופט לאירוע: האם מדובר בלופט שעיקר הבילוי נעשה בו, או שדווקא במקום שאליו חוזרים אחרי בילוי בעיר? גם אמצעי התחבורה של משתתפי האירוע, ברכב או בתחבורה ציבורית, הם דבר שמומלץ לבדוק לפני שמחליטים על מיקומו של הלופט.


בזמן הנכון במקום הנכון


התאריך של ההזמנה הוא חלק משמעותי בחיפוש לופטים. מסיבה בלופט באמצע שבוע עולה הרבה פחות מאשר בסוף שבוע, כך שמי שאין בעיניו הבדל יוכל ליהנות באמצע השבוע מלופט מפנק במחיר מציאה. מעבר לזה, גם זמן ההזמנה מראש מהווה חלק מכריע בהחלטות האלו אם אכן מדובר בהזמנה שנעשתה מראש, ניתן לדעת בוודאות כי כל הציוד יהיה מוכן לקראת האירוע: לעומת זאת, בהזמנה של הרגע האחרון לא תמיד יהיה ניתן לדעת איזה ציוד פנוי וזמין לפעילות. בגלל זה באירועים גדולים רצוי להזמין זמן רב מראש, בעוד שבאירועים קטנים וספונטניים אפשר לנסות ולהמר במטרה לקבל מחיר טוב – אך זה לא מומלץ! בסופו של דבר, כל השיקולים הללו הם דברים שמוטב לקחת בחשבון כשמנסים להחליט באיזה לופט לחגוג את האירוע הקרוב, כך שהכל יהיה מושלם ויספק חוויה בלתי נשכחת!