בחירת תקציב ללופט


כשאירוע מיוחד מגיע ורוצים לחגוג אותו כמו בסרטים, אין דרך יותר מוצלחת מאשר השכרת לופט! מדובר בשטח גדול, מרשים ומעוצב, שמוודא שהאירוע אותו חוגגים ישאיר חותם משמעותי על כל הנוכחים. השכרת לופטים כוללת בדרך כלל מגוון של אלמנטים נלווים אפשריים כמו בר משקאות, ג'קוזי, שולחן ביליארד, פינת קריוקי והיד עוד נטויה. כיוון שלופטים יכולים להתאים למגוון רחב של אירועים, חשוב לקחת בחשבון את סוג האירוע ולוודא שהלופט אותו בוחרים להשכיר עונה לצרכים הנדרשים. אחד הדברים הראשונים שמבררים בדרך כלל לגבי לופטים הוא המחיר. לכל לופט עלויות שונות הכרוכות בגורמים רבים ושונים, ולכן צריך להחליט מהו טווח המחירים אותם תהיו מוכנים להשקיע.

 

>>מחפשים לופט למסיבה? לחצו כאן לצפייה בכל הלופטים שלנו


לופט ללא פשרות


אופציה אפשרית אחת היא להחליט שכיוון שמדובר בחוויה נדירה, לעיתים אפילו חד פעמית, אין טעם להתפשר. זו פשוט אחת מאותן חגיגות שאסור לוותר בהן על כלום וצריך ליהנות מהחוויה עד תום. במצב כזה כדאי להשכיר לופטים באחת מערי המרכז, משום שהמיקום האטרקטיבי והאיכות הגבוהה שלהם הופכים אותם למעט יותר יקרים. רוב הלופטים הללו משופצים ומרוהטים להפליא בכל הציוד הנחוץ, אפשר להזמין אותם זמן רב מראש, וניתן לחגוג בהם כל סוג של אירוע. למרות זאת, כיוון שמדובר בהזמנה מראש, מומלץ לברר על הציוד והאטרקציות שהלופט מכיל, כדי לוודא שהחגיגה תוכל להיות מושלמת. חשוב לזכור שמכיוון שלופט מיועד בדרך כלל למספר לא מבוטל של משתתפים, לרוב התשלום מתחלק בין כולם וכך הוא יוצא מאוזן למדי, גם אם לוקחים את הטוב ביותר.


לופט בתקציב מדוד


כשהתקציב הופך לגורם מכריע בבחירת הלופט, עדיין ניתן ליהנות מבילוי איכותי וקסום, ולצמצמם במספר גורמים אחרים: ניתן להזמין לופטים באמצע השבוע, כך שמחירם יהיה זול יותר ובכך לחסוך לא מעט כסף. אפשרות נוספת היא לחפש לופט פנוי בדקה ה- 90, כיוון שאז הם נוטים להיות זולים יותר, אך כמובן מדובר בהימור. חוץ מזה, בלופטים של הרגע האחרון יש לעיתים רק ציוד בסיסי, ולכן המתנה לרגע האחרון היא פחות מומלצת. גם הזמנת הלופט לפרק זמן קצר, במטרה לחסוך עליות, עלולה להיות בעייתית, במידה והחגיגה מתארכת מעט. מעבר לזה, לופטים שאינם במרכז, או לכל הפחות שאינם בתוך העיר – עולים בדרך כלל הרבה פחות מלופטים הממוקמים בעיר עצמה. למרות שמדובר במיקום שעשוי להיות מעט יותר מרוחק, זהו ויתור מינימלי ביותר, שאפשר לבצע מבלי לפגוע באופן חגיגת האירוע וכך לחסוך משמעותית.


תקציב בהתאם לאירוע


הכרעת התקציב עבור השכרת הלופט נקבעת בדרך כלל בהתאם לאירוע אותו חוגגים ולרמת ההשקעה בו. גם לופטים יקרים וגם לופטים זולים יכולים להיות בעלי יתרונות משמעותיים, כך שההחלטה על סוג האירוע, מה מתכננים לעשות בלופט והמיקום הרצוי הם בעלי המשקל הרב ביותר. כך או כך, בחירה של לופט לאירוע מספקת חוויה מסוג אחר, שאין שניה לה!